Menu

VESMÍRNÝ SEN 2020 – dětský taneční kemp

ONLINE PŘIHLÁŠKA

VESMÍRNÝ SEN – Česká Beseda Raspenava – 9.-14. 8. 2020

Taneční škola TAKT Liberec pořádá již 18. rokem LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR, , tentokrát v areálu Česká Beseda Raspenava. Opět jsme si pro Vás připravili týden plný tance a zábavy, tak neváhejte a připojte se k našemu prázdninovému dobrodružství.

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek a zábavy, a pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zakončením Vašich prázdnin.

Celý taneční týden je připraven tak, abyste se naučili co nejvíce nových variací,  dokonalili se v taneční technice a především se připravili na novou taneční sezónu.

To vše je doplněno zábavným programem plným her a soutěží, promítáním videa a na závěr Vás čeká náš tradiční společenský večer, kde si navzájem všichni ukážete vše, co jste se za jeden týden na Letní taneční škole s TAKTem naučili.

Dětský termín je určen pro takťáky narozené do roku 2010. Tanečníci, kteří v nové sezóně 2020 / 2021 dovrší maximálně 11 let věku, řídíme se dle pravidel CDO. Všichni účastníci dětského termínu jsou pod dohledem „chůviček“- dospělého dozoru. Ve volných chvílích se starají o doplňkový program, který vyplní čas mezi jednotlivými tanečními bloky. Každý den je připraveno několik soutěží rozvíjejících děti v různých oblastech. Nejlepší oddíly či jednotlivci jsou na konci týdne odměněny.

Místo pobytu

Česká Beseda, Nádražní, Raspenava (cca 28 km od Liberce)

Nástup a ukončení

Nástupní den pro děti je neděle. Prezence nástupu proběhne při odjezdu na hlavním vlakovém nádraží Liberec. Ukončení je pro děti v pátek. Zabalení, předání pokojů, nástup do vlaku a aut a hurá na hlavní vlakové nádraží Liberec, kde si své dětičky opět převezmete.

Doprava

VLASTNÍ nebo SPOLEČNÝ ODJEZD VLAKEM, nutné vyplnit v přihlášce. Bude vystaven speciální vagón jen pro naší skupinu, jde o přímý spoj Liberec – Raspenava. Cílová zastávka je přímo v místě Raspenavy naproti České Besedě. Kufry budou odbaveny dodávkou. Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu. Vlaková doprava na místo pobytu je zajištěna. Pokud budete využívat vlastní dopravu, je nutné se předem domluvit s pořadatelem tábora.

Převzetí dětí 9. 8. 2020 v 15:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec
Odjezd vlaku v 16:33 hod
Příjezd vlaku 14. 8. 2020 v 9:23 hod
Předání dětí v 9:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec

Stravování

Účastníci Letní taneční školy s TAKTem 2020 budou mít zajištěno stravování v místě ubytování. Plná penze obsahuje snídani, oběd, večeři a 2x svačinu. Zajištěn je celodenní pitný režim. Bezlepkovou stravu a jiné diety nahlaste předem.

Ubytování

Účastníci Letní taneční školy s TAKTem 2020 budou ubytováni přímo v České Besedě. Česká Beseda má kapacitu 60 míst (pokoje jsou po 2, 4, 8, 12ti, na každém pokoji je vlastní WC, umyvadla a sprchový kout). Na pokojích jsou peřiny, polštáře, povlečení. Na patře je klubovna s TV a kuchyňský kout.

Výuka

Česká Beseda nabízí 2 tréninkové prostory přímo v budově. Velký zrcadlový sál – taneční parket 12x19m. Malý sál – taneční parket 12x7m. Tento rok pro vás máme připravenouí venkovní stage.

Vybavení areálu

V místě velkého sálu je malý bar, který můžete v době volna využít ke koupi nějaké sladkosti, kávy, pohledu atd. V areálu je pískoviště, víceúčelová asfaltová plocha, travnatá zahrada. V obci Raspenava je dětské hřiště, koupaliště a obchod.

Doplňkový večerní program

Každý večer je pro všechny účastníky dětského tábora připraven večerní program (soutěže, hry, promítání tanečních filmů, koncertů a soutěží. Pomyslným vrcholem je závěrečný večer, kde si naši účastníci připravují vystoupení, která jsou předvedením celotýdenní práce, jelikož obsahem choreografií bývají variace a prvky, které se právě u nás naučili. Kromě toho je závěrečný večer také poděkováním a loučením se s celou Letní taneční školou s TAKTem.

Programová část výuky

Letní taneční tábor TAKT 2020 je určen dětem s ukončenou první třídou základní školy. Podrobnější informace o věkovém rozdělení a termínech pobytu najdete na dalších stránkách. Táborníci si vyzkouší mnoho různých tanečních stylů od street dance, disco dance, contemporary dance.

Lektoři

Dětským tanečním táborem Vás provedou ti nejlepší lektoři dětských, juniorských i dospělých formací. Naučí Vaše děti různým stylům street dance, disco dance, contemporary dance, základy baletu a gymnastiky. Tento rok budou součástí lektorského týmu i externí lektoři.

Cena

Cena pobytu činí 3500,- Kč včetně DPH.

Úhrada platby je nutná nejpozději do 31.5.2020. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce s lektory TAKTu Liberec a externími lektory, doprovodný program, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, odměny a výhry, zdravotní dozor a pro děti celodenní dohled „chůviček“.  Každý účastník si odveze hodnotné pamětní dárečky. Pokud se z jedné rodiny přihlásí 2 a více osob, získává každý slevu 100,- Kč. Upozorňujeme, že v ceně není zahrnuto pojištění.

Storno podmínky

Při odhlášení v den odjezdu se uhrazená částka nevrací. Při zrušení v době 14-ti dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 50% z uhrazené částky a při zrušení měsíc před zahájením tábora činí storno poplatek 20% z uhrazené částky.

Přihláška, informace a kontakty

Každý účastník se musí přihlásit pomocí online přihlášky.

Upozorňujeme, že při nástupu bude třeba doložit list s informacemi o bezinfekčnosti a u osob mladších 15 let také kopii zdravotní karty.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat

Pořadatel a organizátor:
Ing. Katka Štěpánková
tel.: +420 777 256 959, takt-lbc@seznam.cz

Kontaktní adresa:
TAKT Liberec
České Mládeže 553/153, 460 08 Liberec 8

Bankovní spojení:
Číslo účtu: 405092193/0300
Konstantní symbol: 0308
Variabilní symbol: rodné číslo tanečníka
Poznámka: příjmení tanečníka

Co s sebou na tábor

Prohlášení o bezinfekčnosti

Prohlášení o bezinfekčnosti, které společně s léky, které dítě užívá (léky, prosím, dejte do sáčku a označte jménem dítěte), odevzdáte při odjezdu u autobusu + kopii průkazu pojištěnce  tanečníků mladších 15ti let.

Oblečení

 • spodní prádlo (ponožky, pyžamo, košilka, atd.)
 • plavky
 • tréninkové oblečení na každý den
 • oblečení do terénu (pro příznivé i nepříznivé počasí)
 • teplé oblečení na večerní posezení u ohně
 • obuv na trénink, do terénu, letní obuv
 • děti masku na karneval (letos máme téma „VESMÍR”, zde můžete popustit svou fantazii)

Hygiena

 • osobní hygienické potřeby
 • osuška k hygieně, osuška k venkovnímu koupání
 • kapesníčky (nejlépe papírové)
 • opalovací krém, repelent
 • sluneční brýle, pokrývka hlavy proti slunci

Ostatní

 • kapesné (je možné uschovat u vedoucího tábora nebo trenéra), za mobilní telefon, MP3 přehrávač či I-Pod a další podobné cennosti si táborník ručí sám
 • kapesné u malých dětí budeme vybírat, jelikož jsou schopný vše utratit hned první den. Dejte jim tedy na každý den drobné do podepsané peněženky.