Menu

SUMMER WORKSHOPS 2020 – letní taneční kemp pro juniory a dospělé

ONLINE PŘIHLÁŠKA

SUMMER WORKSHOPS – Česká Beseda Raspenava – 14.-19. 8. 2020

Taneční škola TAKT Liberec pořádá již 18. rokem LETNÍ TANEČNÍ WORKSHOP, tentokrát v areálu Česká Beseda Raspenava. Opět jsme si pro Vás připravili týden plný tance a zábavy, tak neváhejte a připojte se k našemu prázdninovému dobrodružství.

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek a zábavy, a pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zakončením Vašich prázdnin.

Celý taneční týden je připraven tak, abyste se naučili co nejvíce nových variací,  zdokonalili se v taneční technice a především se připravili na novou taneční sezónu.

To vše je doplněno zábavným programem plným her a soutěží, promítáním videa a na závěr Vás čeká náš tradiční společenský večer, kde si navzájem všichni ukážete vše, co jste se za jeden týden SUMMER WORKSHOPS s TAKTem naučili.

Juniorský a dospělácký termín je určen pro tanečníky, kteří v nové sezóně 2020 / 2021 dovrší minimálně 12 let věku. Všichni účastníci juniorského a dospěláckého termínu mají zajištěn celodenní taneční program. Ve volných chvílích se mohou individuálně zabavit nebo využít doplňkový program, který vyplní čas mezi jednotlivými tanečními bloky. Každý den je připraveno mnoho zábavy.

Místo pobytu

Česká Beseda, Nádražní, Raspenava (cca 28 km od Liberce)

Nástup a ukončení

Nástupní den pro juniory a dospělé v pátek. Prezence nástupu proběhne při odjezdu na hlavním vlakovém nádraží Liberec. Ukončení je pro juniory a hlavní ve středu. Zabalení, předání pokojů, nástup do vlaku a aut a hurá na hlavní vlakové nádraží Liberec, kde si své tanečníky opět převezmete.

Doprava

VLASTNÍ nebo SPOLEČNÝ ODJEZD VLAKEM, nutné vyplnit v přihlášce. Bude vystaven speciální vagón jen pro naší skupinu, jde o přímý spoj Liberec – Raspenava. Cílová zastávka je přímo v místě Raspenavy naproti České Besedě. Kufry budou odbaveny dodávkou. Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu. Vlaková doprava na místo pobytu je zajištěna. Pokud budete využívat vlastní dopravu, je nutné se předem domluvit s pořadatelem tábora.

Převzetí tanečníků 14. 8. 2020 v 9:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec

Odjezd vlaku v 10:33 hod

Příjezd vlaku 19. 8. 2020 v 9:23 hod

Předání tanečníků v 9:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec

Stravování

Účastníci SUMMER WORKSHOPS s TAKTem budou mít zajištěno stravování v místě ubytování. Plná penze obsahuje snídani, oběd, večeři a 2x svačinu. Zajištěn je celodenní pitný režim.

Ubytování

Účastníci SUMMER WORKSHOPS s TAKTem budou ubytováni přímo v České Besedě. Česká Beseda má kapacitu 80 míst (pokoje jsou po 2, 4, 8, 12ti, na každém pokoji je vlastní WC, umyvadla a sprchový kout). V malém sále 15plnohodnotných lůžek s peřinou, polštářem a povlečením. Na pokojích jsou peřiny, polštáře, povlečení. Na patře je klubovna s TV a kuchyňský kout. Koupaliště má kapacitu 28 míst (chatky po 4,8 – na chatce vlastní wc a umyvadlo).

Výuka

Česká Beseda nabízí 2 tréninkové prostory přímo v budově. Velký zrcadlový sál – taneční parket 12x19m. Malý sál – taneční parket 12x7m. V případě hezkého počasí budeme opět využívat venkovní stage.

Vybavení areálu

V místě velkého sálu je malý bar, který můžete v době volna využít ke koupi nějaké sladkosti, kávy, pohledu atd. V areálu je pískoviště, víceúčelová asfaltová plocha, travnatá zahrada. V obci Raspenava je dětské hřiště, koupaliště a obchod.

Doplňkový večerní program

Každý večer je pro všechny účastníky připraven večerní program (soutěže, hry, promítání tanečních filmů, koncertů a soutěží). Junioři se mohou těšit na doplňkové taneční soutěže v týmech. Pomyslným vrcholem je závěrečný večer, kde si naši účastníci připravují vystoupení, která jsou předvedením celotýdenní práce, jelikož obsahem choreografií bývají variace a prvky, které se právě u nás naučili. Kromě toho je závěrečný večer také poděkováním a loučením se s celým SUMMER WORKSHOPS s TAKTem.

Programová část výuky

SUMMER WORKSHOPS s TAKTem je určen juniorům a hlavním. Podrobnější informace o věkovém rozdělení a termínech pobytu najdete na dalších stránkách. Tanečníci si budou moci na místě vybrat lekce z různých tanečních stylů od street dance, disco dance, contemporary dance.

Cena

Cena pobytu činí 3900,- Kč včetně DPH.

Úhrada platby je nutná nejpozději do 31. 5. 2020. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce s lektory TAKTu Liberec a externími lektory, doprovodný program, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, odměny a výhry, zdravotní dozor.  Každý účastník si odveze hodnotné pamětní dárečky. Pokud se z jedné rodiny přihlásí 2 a více osob, získává každý slevu 100,- Kč. Upozorňujeme, že v ceně není zahrnuto pojištění.

Storno podmínky

Při odhlášení v den odjezdu se uhrazená částka nevrací. Při zrušení v době 14-ti dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 50% z uhrazené částky a při zrušení měsíc před zahájením tábora činí storno poplatek 20% z uhrazené částky.

Přihláška, informace a kontakty

Každý účastník se musí přihlásit pomocí online přihlášky.

Upozorňujeme, že při nástupu bude třeba doložit list s informacemi o bezinfekčnosti a u osob mladších 15 let také kopii zdravotní karty.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat

Pořadatel a organizátor:
Ing. Katka Štěpánková
tel.: +420 777 256 959, takt-lbc@seznam.cz

Kontaktní adresa:
TAKT Liberec
České Mládeže 553/153, 460 08 Liberec 8

Bankovní spojení:
Číslo účtu: 405092193/0300
Konstantní symbol: 0308
Variabilní symbol: rodné číslo tanečníka
Poznámka: příjmení tanečníka

Co s sebou na SUMMER WORKSHOPS

Prohlášení o bezinfekčnosti

Prohlášení o bezinfekčnosti, které společně s léky, které dítě užívá (léky, prosím, dejte do sáčku a označte jménem dítěte), odevzdáte při odjezdu u autobusu + kopii průkazu pojištěnce  tanečníků mladších 15ti let.

Oblečení

 • spodní prádlo (ponožky, pyžamo, košilka, atd.)
 • plavky
 • tréninkové oblečení na každý den
 • oblečení do terénu (pro příznivé i nepříznivé počasí)
 • teplé oblečení na večerní posezení u ohně
 • obuv na trénink, do terénu, letní obuv

Hygiena

 • osobní hygienické potřeby
 • osuška k hygieně, osuška k venkovnímu koupání
 • kapesníčky (nejlépe papírové)
 • opalovací krém, repelent
 • sluneční brýle, pokrývka hlavy proti slunci

Ostatní

 • kapesné (je možné uschovat u vedoucího tábora nebo trenéra), za mobilní telefon, jinou elektroniku a další podobné cennosti si táborník ručí sám