Menu

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY

10169380_10152791624860406_816548329229633157_n

2015/2016

Disco Dance:

MS DVK – LAMBADA MIX! – 9.místo MČR

MS JVK – LITTLE BAD GIRLS – 9. místo MČR

MS HVK – ŽENY V POKUŠENÍ – 3. místo MČR

SÓLO DVK – Michal Vacek 3.místo MČR, 1. místo Dance Chapionschip, Bajerová Zuzka 5. místo MČR

SÓLO JVK – Straková Sára 22.místo MČR, 6. místo Dance Chapionschip

SÓLO HVK – Pokorná Šárka 3.místo MČR

DUO DVK – Vacek + Zelinková – 8.místo MČR, 3. místo Dance Chapionschip, Housová + Vacková 15.místo MČR

DUO JVK – Čejchanová + Zálabská – 17.místo MČR, Smutná + Volfová 26.místo MČR

DUO HVK – Pokorná + Svatková – 6.místo MČR, Beníšková + Rozkovcová 7.místo MČR

 

Hip Hop:

Duo HH – Fulková + Prokopová – 7. místo MČR

MS JVK – VAGABAGA – 7.místo MČR

MS HVK – HSC CREW – 5. místo, 40.místo ME

Hip hop Děti – OM, OM, OMG! – 1. místo region, 1. místo MČ, 3. místo MČR, 11.místo ME

Hobby Disco Mini – KDYŽ SE MĚSÍC ROZZÁŘÍ – 1. místo region, 3. místo MČ, 4. místo MČR

Hobby Disco Děti – NAROZENINOVÉ PŘEKVAPENÍ – 1. místo region, 10. místo MČ, 6. místo MČR

Disco Show Děti Extraliga –„A ŠUP DO PLAVEK“ – 1. místo region, 5. místo MČ, 5. místo MČR

Modert Dospělí –ART OF BODIES – 1. místo region, 2. místo MČ, 2. místo MČR

Hobby Disco Dospělí –PROBUDÍM SE VČERA – 2. místo region, 3. místo MČ, 4. místo MČR

Hobby Disco Junioři –RODEO CHICKS – 1. místo region, 6. místo MČ, 7. místo MČR

Cheerleaders Dospělí –TAKT CHEER – 1. místo region, 3. místo MČ. 4. místo MČR

Hobby Street Dance Junioři –(D)ŽUS! – 1. místo region, 10. místo MČ

Hip Hop Junioři Extraliga – CAKED UP – 1. místo region, 3. místo MČ, 7. místo MČR, 20.místo ME

Street Show Dospělí 2.liga –STEEPLECHASE – 1. místo region, 6. místo MČ, 9. místo MČR

Street Show Dospelí Extraliga – TRIBES – 2. místo region, 3. místo MČ, 1. místo MČR

Cheerleaders Dospělí – TAKT CHEERLEADERS – 1. místo region, 1. místo MČ

Street Show Junioři Extraliga – BRING ME TO LIFE – 1. místo region, 3. místo MČ, 3. místo MČR

Verunka Zelinková, a její číslo Poslední štěně na prodej!, vytančila z 11ti startujících krásné 4. místo, 1. místo Dance Chapionschip

Míša Vacek s číslem Nelehké putování Indiana Jonese, přivezl do Liberce titul MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY, 2. místo Dance Chapionschip

Sára Straková s vystoupením Touha uniknou získala 4. místo, 3. místo Dance Chapionschip a Anetka Řezáčová s vystoupením Královna lesů získala 3. místo

Míša Vacek a Verunka Zelinková s číslem Nejspíš se mi to jen zdálo, mezi 11ti soupeři si v této dětské věkové kategorii odváží 3. místo., 1. místo Dance Chapionschip

 

CHEERLEADERS:

TEAM CHEER DANCE Team Dance Freestyle Pom Senior – 2. místo MČR, SPIRIT CHEER CUP 1.místo, DOUBLE CHEER CUP 1.místo

TEAM CHEER DANCE Team Dance Freestyle Pom Junior – 4. místo MČR, SPIRIT CHEER CUP 3.místo, ROLLER COASTER CUP 3.místo, DOUBLE CHEER CUP 2.místo, 4.místo MČR CDO

DOUBLES CHEER DANCE Doubles Dance Freestyle Pom Junior – Vodrážková + Hurdálková – SPIRIT CHEER CUP 6.místo

Partner Stunt Senior – Fencková + Peška – SPIRIT CHEER CUP 6.místo, ROLLER COASTER CUP 7.místo, DOUBLE CHEER CUP 4.místo

DOUBLES CHEER DANCE Doubles Dance Freestyle Pom Senior – Čejchanová + Beníšková – DOUBLE CHEER CUP 1.místo

 

2014/2015

Disco Dance:

SOLO DVK – Vacek Michal – 5.místo MČR, Straková Sára 7.místo MČR

SOLO HVK – Lukešová Niky 2.místo MČR, Pokorná Šárka 5.místo MČR, Beníšková Petra 12.místo MČR, Svatková Bára 17.místo MČR

DUO DVK – Straková + Volfová – 9.místo MČR

DUO HVK – Pokorná + Svatková – 3.místo MČR, Beníšková + Rozkovcová – 4.místo MČR

MS JVK – 14.místo MČR

MS HVK – 4.místo MČR

 

Hip Hop:

DUO DVK – Straková + Volfová – 7.místo MČR

DUO HVK – Chvalkovská + Pospíšilová – 13.místo MČR

SOLO DVK – Straková Sára 11.místo MČR

SOLO JVK – Landovský Vít 11.místo MČR

Kaprasová Sára – 12.místo MČR

MS JVK – 4.místo MČR

MS HVK – 5.místo MČR

 

  • DVK A – IDO HIP HOP – DO YOU WANNA DANCE – 1. MÍSTO region, 2. místo MČ, 3. místo MČR
  • DVK A – IDO STREET A DISCO SHOW – AMAZONSKÝ HON NA PAPOUŠKY – 1.MÍSTO region, 3. místo MČ, 3. místo MČR, 7. místo MS
  • DVK B – DISCO SHOW – LET’S CELEBRATE ST. PATRICK’S DAY! – 1. MÍSTO region, 8. místo MČ
  • MINI – HOBBY DISCO SHOW – KNOFLÍKOVAČKA – 2. MÍSTO region. 6. místo MČ, 3. místo MČR
  • JVK A – IDO HIP HOP – PRINCEZNY – 2.MÍSTO region, 6. místo MČ, 6. místo MČR
  • JVK A – IDO STREET A DISCO SHOW – SMRT NA NILU – 1.MÍSTO region, 4. místo MČ, 3. místo MČR. 12. místo MČR
  • JVK B – STREET SHOW – COMIX HEROES – 1. MÍSTO region, 3. místo MČ, 5. místo MČR
  • JVK C – STREET DANCE II.LIGA – ČEGO IGGY -8. MÍSTO region, 19. místo MČ
  • HVK A – STREET DANCE – BE! – 3. MÍSTO region, 9. místo MČ, 14. místo MČR
  • HVK A – IDO STREET A DISCO SHOW – DALEKO OD SEBE – 2. MÍSTO region, 3. místo MČ, 3. místo MČR
  • HVK A – MODERN A CONTEMPORARY – HOW I MET A GIRL – 1. MÍSTO region, 2. místo MČ. 5. místo MČR
  • HVK B – STREET SHOW – WELCOME TO HEL -1. MÍSTO REGION, 6. místo MČ, 12. místo MČR
  • SENIOŘI – HOBBY DISCO SHOW- ROCKXETTE FAMILY- 2. MÍSTO region, 5. místo MČ, 4. místo MČR
  • Street a Disco Show SOLO – Děti – Sára Straková – Jasmíny zlobivý koberec – 3. místo, 8. místo ME, 6. místo MS

CHEERLEADERS:

TEAM CHEER DANCE Team Dance Freestyle Pom Senior – 3. místo MČR, Roller Coaster Cup 1. místo

TEAM CHEER DANCE Team Dance Freestyle Pom Pewees – 5. místo MČR, Roller Coaster Cup 3. místo

DOUBLES CHEER DANCE Doubles Dance Freestyle Pom Senior – 2. místo MČR , 16. míso ME, Roller Coaster Cup 1. místo

DOUBLES CHEER DANCE Doubles Dance Freestyle Pom Senior – Roller Coaster Cup 3. místo

2014

Disco Dance:
  • JVK solo – Šárka Pokorná – 4.místo MČR
  • JVK malá skupinka – Pokorná Šárka, Sýkorová Bára, Hrubá Terka, Prokopová Kája, Motyčková Mariana, Pozdníčková Nikola, Hujerová Libuše – 6.místo MČR
  • HVK malá skupinka – Sýkorová Deny, Lukešová Niky, Popovičová Sandra, Varvařovská Markéta, Beníšková Petra, Rozkovcová Martina, Pavlatová Kristýna – 4.místo MČR
  • MINI solo – Bajerová Zuzka – 8.místo MČR
  • DVK duo – Straková Sára + Volfová Tonička – 13.místo MČR
  • HVK solo – Beníšková Petra – 10.místo MČR, Rozkovcová Martina 11.místo MČR
  • HVK duo – Popovičová Sandra + Varvařovská Markéta – 10.místo MČR, Beníšková Petra + Rozkovcová Martina – 12.místo MČR
Hip Hop:
  • DVK solo muži – Landovský Vítek – 7.místo MČR
  • JVK solo ženy – Drapáková Aneta – 7. místo MČR
  • JVK suo – Drapáková Aneta + Pokorná Šárka – 8.místo MČR
  • JVK malá skupinka – Drapáková Aneta, Pokorná Šárka, Hujerová Libuše, JansováEliška, Pidaničová Tereza, Pleštilová Markéta – 5.místo

2013

  • 1. místo – HVK – Disco dance sólo – Niky Lukešová
  • 3. místo – HVK – Disco dance duo – Denča Sýkorová a Niky Lukešová
  • 2. místo – JVK – Disco dance sólo – Šárka Pokorná
  • 3. místo – JVK – Hip Hop malá skupinka
  • 3. místo – JVK – Disco Dance malá skupinka
  • 6. místo – JVK – Hip Hop duo – Terka Pidaničová a Anetka Drapáková

2012

  • 1. místo MČR – Disco Dane sólo dospělí – Nikola Lukešová
  • 1. místo MČR – Disco Dane duo dospělí – Nikola Lukešová + Denisa Sýkorová
  • 5. místo MČR – Disco Dane malé skupiny junioři – „Všichni za všechny“
  • 7. místo MČR – Disco Dane malé skupiny děti – „Malé uličnice“
  • 5. místo MČR – Disco Dane sólo junioři – Petra Beníšková
  • 6. místo MČR – Disco Dane sólo junioři – Šárka Pokorná
  • 9. místo MČR – Hip Hop malé skupiny junioři – „Saša fever“
  • Street Dance Show formace MINI – KRÁSNÝ DEN S KITTYNEM – 3. místo MČ, 6. místo MČR, 2.místo MS
  • Street Dance Show formace MINI – KRTEČKOVI KAMARÁDI – 8. místo MČ
  • Street dance show formace děti – PRADLENKY V AKCI – 4. místo MČ, 3. místo MČR, 4.místo ME, 3.místo MS
  • Street dance show formace děti – KAZY NÁM ÚSMĚV NEZKAZÍ – 3. místo MČ, 5. místo MČR
  • Pom Pom Dance – JO JOOO – 2. místo MČ, 1. místo MČR
  • Street dance show formace junioři – MILKSHAKE – 4. místo MČ, 2. místo MČR, 3.místo ME, 5.místo MS
  • Street dance show formace junioři – SHOWTIME! – 7. místo MČ, 9. místo MČR
  • Disco Dance formace junioři – MODERNÍ DOBA – 2. místo MČ, 1. místo MČR
  • Disco Dance formace junioři – DNESKA BY TO ŠLO – 3. místo MČ, 7. místo MČR
  • Hip Hop formace junioři – FIRST TIME – 3. místo MČ, 6. místo MČR
  • Street dance show formace dospělí – CIRKUS SENTIMENT – 1. místo MČ, 3. místo MČR, 5.místo ME
  • Show Dance dospělí – MISE á COTE – 1. místo MČ, 2. místo MČR
  • Pom Pom dance dospělí – CHUPITO – 1. místo MČ, 2. místo MČR
  • Street dance show solo děti – BYL TO JEN SEN – 3.místo MČR, 1.místo ME, 5.místo MS (Sýkorová Bára)
  • Street dance show solo děti – ZACHRAŇTE ROZÁRKU – 6.místo (Jahodová Štěpánka)
  • Street dance show solo junioři – VOJENSKÝ VÝCVIK – 1.místo MČR, 3.místo ME, 2.místo MS (Pokorná Šárka)
  • Street dance show duo junioři – GOOD MORNING – 2.místo MČR, 5.místo ME, 7.místo MS (Rozkovcová Marťa + Beníšková Petra)
  • Street dance show duo junioři – PŘED NAŠÍM LETOPOČTEM – 4.místo MČR (Pokorná Šárka + Sýkorová Bára)
  • Street dance show malá skupinka junioři – AMERICKÁ STŘEDNÍ – 1.místo MČR, 9.místo ME, 8.místo MS (Jakimič Saša, Ráchotová Monča, Pavlatová Kristýna,Hradcová Martina, Pokorná Šárka, Beníšková Petra, Rozkovcová Marťa)
  • Street dance show duo dospělí – ROMÁNEK – 1.místo MČR, 3.místo ME, 2.místo MS (Lukešová Nikola + Kopáčik Honza)
  • Street dance show solo doslěpí – CONSTRUCTION MAMA – 1.místo MČR, 4.místo ME, 4.místo MS (Lukešová Nikola)
  • Street dance show malá skupinka doslěpí – BEAUTIFUL NIGHTMARE – 4.místo MČR, 10.místo ME (Kopáčik Honza, Faltus Petr, Lukešová Nikola, Třmínková Kačka,Lepšíková Kačka, Ogurčáková Anet, Kruezi Nita)

2011

  • 4. místo MČR – Disko Dance sólo junioři
  • 3. místo MČR – Street Dance Show formace děti – „Taktická linka 112“
  • 6. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show formace děti – „Ledové království“
  • 6. místo MČR – Street Dance Show formace Mini – „O zlatou sekyrku“
  • 3. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show formace junioři – „Kouzelný svět Mary Poppins“
  • 6. místo MČR – Street Dance Show formace junioři – „Potrhlý čajový dýchánek“
  • 7. místo MČR – Disco Dance formace junioři – „NA, NA, NA COME ON!“
  • 8. místo MČR – Street Dance Show formace dospělí – „WHY DON’T YOU LOVE ME?“
  • 7. místo MČR – Street Dance Show formace dospělí – „VE SVĚTĚ SLAVNÝCH“
  • 4. místo MČR – POM PON Dance Senior
  • 1. místo MČR – Street Dance Show malé skupinky Mini – „Meleme, meleme, …“
  • 4. místo MČR, 8. místo MS – Street Dance Show sólo děti – „Dívka v kimonu“
  • 6. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show sólo junioři – „Jednou v dole“
  • 4. místo MČR, 1. místo MS – Street Dance Show sólo junioři – „Život v džungli“
  • 4. místo MČR, 6. místo MS – Street Dance Show duo junioři – „Western Story“
  • 3. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show duo junioři – „Ze stříbrného plátna“
  • 1. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show malá skupinka junioři – „Z banky na Hawai“
  • 1. místo MČR, 3. místo MS – Street Dance Show sólo dospělí – „Dokonalá loupež“
  • 2. místo MČR – Street Dance Show duo dospělí – „Nelehký život žen“
  • 1. místo Spirit Cheer Cup – Hip Hop – „Saša Fever“
  • 4. místo Spirit Cheer Cup – Double Dance Peewees
  • 1. místo Spirit Cheer Cup – POM PON Dance Junior
  • 4. místo Spirit Cheer Cup  – POM PON Dance Senior
  • 6. místo Spirit Cheer Cup  – POM PON Dance Peewees

2010

  • 4. místo MČR – Hip Hop sólo dospělí – Eunka Rucká
  • 4. místo MČR – Disko Dance sólo junioři – Nikola Lukešová
  • 4. místo MČR – Disko Dance duo junioři
  • 3. místo MČR – Modern Dance sólo dospělí – Eunka Rucká
  • 5. místo MČR – Street Dance Show sólo děti
  • 1. místo MČR – Street Dance Show duo děti
  • 1. místo MČR – Street Dance Show sólo junioři
  • 5. místo MČR – Street Dance Show sólo junioři
  • 4. místo MČR – Street Dance Show duo junioři
  • 2. místo MČR – Street Dance Show duo hlavní
  • 2. místo MČR – Show Dance formace děti – „CHMEL JE NAŠE ZLATO“
  • 3. místo MČR – Modern Dance formace dospělí – „DOLLHOUSE“
  • 2. místo MČR, 1. místo MS – Street Dance Show formace děti – „OSCAROVÉ KLÁNÍ 2010“
  • 3. místo MČR – Street Dance Show formace děti – „POŠŤÁCKÁ aneb DOPIS PRO TEBE“
  • 3. místo MČR – Street Dance Show formace Mini – „Už je to uděláno už je to hotovo“
  • 2. místo MČR, 2. místo MS – Street Dance Show formace junioři – „V záři reflektorů“
  • 11. místo MČR – Street Show formace dospělí – „ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM“
  • 1. místo MČR – Disko Dance formace junioři – „Jen tak …“
  • 6. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance Show formace dospělí – „Life´s too short“
  • 2. místo MČR – Pompon Dance junioři – „BRING IT ON“
  • 2. místo Spirit Cheer Cup – POM PON Dance Peewees
  • 1. místo Spirit Cheer Cup – POM PON Dance Senior
  • 4. místo Spirit Cheer Cup – Double Dance Peewees
  • 4. místo Spirit Cheer Cup – Double Dance Senior

2009

  • 3. místo MČR, 4. místo MS – Street Dance duo děti – „Kdo z koho“
  • 1. místo MČR, 7. místo MS – Street Dance sólo děti – „Holiday“
  • 1. místo MČR, 6. místo MS – Street Dence sólo junioři – „Backstage Moulin Rouge“
  • 4. místo MČR – Street Dance formace dospělí – „PNEUSERVIS“
  • 5. místo MČR, 3. místo ME – Street Dance formace dospělí –  „LA STORIA DI MAFIA“
  • 5. místo MČR  – Disko Dance formace dospělí – „NÁDECH – VÝDECH“
  • 5. místo MČR, 3. místo MS – Modern Dance formace dospělí – „SLOW ME DOWN“
  • 4. místo MČR, 2. místo MS – Street Damce formace Mini – „Cukrárna snů“
  • 2. místo MČR, 3. místo MČR, 2. místo ME – Street Show formace děti – „3 MINUTY V LAS VEGAS“
  • 2. místo MČR – Street Show formace děti – „KONEC DOBRÝ VŠECHNO DOBRÝ“
  • 5. místo MČR – Street Show formace junioři –  „PRODÁNO DÁMĚ V ČERVENÉM“

2008

  • 5. místo MČR, 6. místo MS – Disko Dance formace dospělí – „TAKT TO TEDA JO“
  • 4. místo MČR, 2. místo ME, 1. místo MS – Street Dance formace dospělí – „Air Errors“
  • 4. místo MČR – Modern Dance formace dospělí – „The Game“
  • 2. místo MČR, 3. místo MS – Street Dance duo junioři – „Letušky na palubě“
  • 2. místo MČR, 8. místo MS – Street Dance sólo junioři – „Hokejová sezóna“
  • 3. místo MČR – Street Dance duo děti – „Formule 1“
  • 3. místo MČR – Street Dance sólo děti – „Švadlenka“
  • 3. místo MČR, 3. místo ME, 5. místo MS – Street Dance malá skupinka – „Christmas Time“
  • 4. místo MČR – Street Dance sólo děti – „Golf Star“
  • 5. místo ME – Street Show formace Mini – „A je to!“

2007

  • 1. místo MČR, 3. místo MS – Street Show formace dospělí – „NHL“
  • 7. místo MČR – Street Show formace Mini – „ŽABOVŘESKY“
  • 1. místo MČR – Street show malé skupiny děti – „SÝROVÉ POKUŠENÍ“
  • 2. místo MČR – Modern dance formace – „MISTAKE“
  • 8. místo MČR – Street Show formace dospělí – „POWER RANGERS“
  • 8. místo MČR – Street Show formace junioři – „POBŘEŽNÍ HLÍDKA“
  • 1. místo MČR – Street show formace děti – „FILMAŘI, AKCE A JEDEM!“
  • 8. místo MČR – Street Show formace děti – „RUMCAJSOVI UČNI“
  • 6. místo MČR – Street Show formace junioři – „THE SIMPSONS“
  • 3. místo MČR – Hip Hop malé skupiny dospělí – „KONKURZ“

2006

  • 2. místo MČR, 3. místo MS – Street Show formace dospělí – „TAKTPARK“
  • 3. místo MČR – Modern fance formace dospělí – „Bezejmenná inspirace“
  • 9. místo MČR – Hip Hop formace dospělí
  • 5. místo MČR, 6. místo MS – Street Show formace junioři – „COLOR FASHION“
  • 7. místo MČR – Street Show formace děti – „Depo 12“
  • 9. místo MČR – Street Show formace Mini – „Trpasličí políbení“

2005

  • 4. místo MČR – Street Show formace dospělí – „Thy this“
  • 2. místo MČR – Modern Dance formace dospělí – „Její vzpomínka“
  • 7. místo MČR – Street Dance formace junioři – „Hvězda Hvězd“
  • 6. místo MČR – Disko Dance formace junioři – „WRC verze“
  • 2. místo MČR – Street Show formace děti – „Splašené mandarinky“

2004

  • 4. místo MČR – Street Show formace dospělí – „NO MORE DRUGS“
  • 5. místo MČR – Disko Dance formace hlavní – „371 LET NA PLACE“
  • 5. místo MČR – Modern Dance formace hlavní – „Kruh“
  • 6. místo MČR – Street Dance formace junioři – „Řetězová reakce“
  • 6. místo MČR – Disko Dance formace děti – „BMS – BE MORE CRAZY“

2003

  • 4. místo MČR, 4.místo MS – Street Show formace dospělí – „OH 2005“
  • 6. místo MČR – Disko Dance formace dospělí – „M.A.S.H.“
  • 4. místo MČR – Street Show formace junioři – „COCA – COLA“
  • 4. místo MČR – Street Show formace děti – „Fialová bouře“

2002

  • 2. místo MČR, 2.místo MS – Street Show formace dospělí – „V zajetí“
  • 2. místo MČR – Street Show formace junioři – „Elementy“
  • 4. místo MČR – Modern Dance junioři – „Antarktis“
  • 4. místo MČR – Street Show formace děti – „Hodina na f-tou“

2001

  • 2. místo MČR, 4.místo MS Street Show formace dospělí – „Infantilní svět“,
  • 4. místo MČR – Street Show formace junioři – „Slepičí úlet“
  • 4. místo MČR – Modern Dance junioři – „Pavučina“
  • 3. místo MČR – Street Show formace děti – „112 kosočtverců“

2000

  • 1.místo MČR, 6.místo MS – Street Show formace dospělí – „Cosmovize“
  • 3.místo MČR – Modern Dance junioři – „Pták žal“

1999

1998

1997

1996

1995

První TAKT SHOW v Lidových Sadech

1994

1993

1992

ZALOZENI TANECNI SKUPINY TAKT