TAKTSHOW

Naší specialitou je každoroční celovečerní show (celkem již 20. ročník).
V průběhu večera se představí všechny naše věkové kategorie od kurzistů (začátečníci) až po profi tanečníky. Ukáží co si připravili a jakých tanečních pokroků dosáhli.
Každý rok se tanečníci i diváci mohou těšit na nějakého zajímavého hosta, který vždy příjemně zpestří celý program.
Naší show se účastnilo i mnoho celebrit jako například Ben Cristovao, Helena Zeťová, Sámer Issa, Leoš Mareš nebo Patrik Hezucký.

 


Léto s TAKTem

Letní taneční kempy pro děti // SUMMER WORKSHOPS pro juniory a dospělé

Každoročně pořádáme letní taneční kempy, jak pro pokročilé tanečníky, tak pro začátečníky.
Kempy jsou organizovány na dva turnusy – jeden pro DĚTI  a jeden pro JUNIORY a HLAVNÍ (Summer Workshops), abychom se mohli plně věnovat našim nejmenším dětem.
Abychom si zachovávali vysokou taneční kvalitu a kvalitní přísun informací zveme si pravidelně externí lektory, patřící ke špičce ve svém oboru.
Lektoři učí nové styly (Hip Hop, R&B, Disco dance, Funky Street, Jazz, Modern dance). V případě velikého zájmu jsme schopni vyučovat Break dance a Electric boogie.

Příměstský tábor

Každý rok TAKT Liberec stále více populární příměstský tábor. Tábor je určen pro děti ze základních škol (s ukončenou první třídou), i středních škol. Děti se mohou těšit na tanec, hry, soutěže, výlety, výtvarné činnosti…
Tábor probíhá vždy ve všední den od 7:45-16:00, pro děti je zajišťen celodenní program a strava.

 

Individuální tréninky

O letních prázdninách také fungují naši lektoři pro individuální tréninky. Jedná se o přípravu na podzimní seriál soutěží jednotlivců, duet a malých formací. Každý trenér vytvoří tanečníkovi individuální tréninkový program, tak aby se zaměřil na konkrétní požadavky tanečníků.


DANCE CUP LIBEREC

TAKT Liberec je pořadatel jedné ze soutěží podzimního seriálu soutěží Czech Dance Organization – disco dance a hip hop ligy. Soutěž nese název DANCECUP LIBEREC a v jednom dni se do Liberce sjedou ti nejlepší tanečníci z celých Čech, aby poměřili svoje síly v SOLECH, DUECH, MALÝCH SKUPINKÁCH. Soutěž je vždy rozdělena na dvě poloviny: HIP HOP a DISCO DANCE. Domovem pro tuto soutěž se stala hala míčových sportů ve Sportparku Liberec.

 


TAKT PLES

Každoročně pořádáme slavnostní TAKT PLES jako příležitost pro setkání se všemi našimi věrnými fanoušky. Jde také o setkání bývalých i současných tanečníků.
Ples vznikl s myšlenkou poděkování všem kteří nás v průběhu let podporují.

Start typing and press Enter to search