KIDS TEAM

Soutěžní tým pro pokročilé tanečníky dětské věkové kategorie. Tréninky se zaměřují především na širokou škálu moderních street dance stylů (hip hop, house, …). Děti si rozšiřují koordinaci těla a zdokonalují se především v tanci. Stejně jako v jiných kurzech i zde je dbán důraz na práci v kolektivu. Mezi naše poslední úspěchy patří 2. Vícemist České republiky 2015, 2016.

2x týdně 90 minut // víkendová soustředění

 


JUNIOR TEAM SKILLZ

Junior team skillz je tým pokročilých 13-15 let. V lekcích dbáme na individuální projev tanečníků, zdokonalení v široké škále street dance stylů. Naše vystoupení se pravidelně již několik let umísťují mezi absolutní špičkou v České republice. Našimi úspěchy jsou třeba Mistr České republiky 2012 nebo Vicemistr České republiky 2013, 2014 a 2. Vicemistr republiky 2015, 2016 ve Street Show a nejnověji 2. Vicemistr České republiky v IDO Hip Hopu 2018.

 

2x týdně 90 minut // víkendová soustředění

 


JUNIOR TEAM NEWBIES

Junior team newbies je tým začátečníků a mírně pokročilých tanečníků. Stejně jako v junior team skillz dbáme na individuální projev tanečníků, zdokonalení v široké škále street dance stylů. Součástí celoroční práce je taky naučení se práce v kolektivu. Součástí lekcí byvá pravidelně zvětšování rozsahů i fyzická kondice.

2x týdně 90 minut // víkendová soustředění

 


STREET COMPANY

Jedná se o nejstarší taneční složku celého TAKTu Liberec. Základ tvoří nejen tanečníci ale i lektoři TAKTu Liberec, kteří sami aktivně tancují a vzdělávají se. V lekcích se věnujeme zdokonalování v různých tanečních stylech street dance: hip hop, house, dancehall, wack, … Pravidelně se účastníme různých workshopů a soustředění. Naše zaměření je nejen soutěžní, kde jsme od roku 2000 pravidelným účastníkem finálových a medailových umístění nejen v České republice ale i v zahraničí.
Mezi naše poslední úspěchy patří titul Vicemistra republiky 2018 a 2017 v IDO Hip Hopu, Mistra republiky Street Show 2016, 2. Vícemistra republiky 2015, Mistra Čech 2012 a 2. Vicemistra České republiky 2012
Věnujeme se také komerčním vystoupením a projektům.
2x týdně 60 minut // víkendová soustředění

Start typing and press Enter to search