TAKT Liberec je velmi úspěšná taneční škola zabývající se street dance, disco dance a contemporary. V nynější době čítá na 350 členů ve věku od 3let až po ty nejstarší. Do budoucna bychom se stále rádi rozrůstali.

TAKT Liberec vznikl v roce 1992 jako taneční skupina a do roku 2000 se postupně rozrostl v taneční školu působící ve více oblastech tance. Nabízíme více jak 20 let zkušeností v oboru.

KURZY TANCE PRO VEŘEJNOST

V naší nabídce kurzů můžete najít jak vrcholové soutěžní složky tak i kurzy tance pro veřejnost všech věkových kategorií. Stačí si pouze vybrat kurz podle vaší věkové kategorie a stylu kterému se chcete věnovat:

 

 MINI 3-7 LET   //   DĚTI 8-12 let   //   JUNIOŘI 13-15 LET   //  HLAVNÍ OD 15 LET

Základ taneční skupiny tvoří tanečníci dospělé věkové kategorie, kteří velice kvalitně zabezpečují chod tréninkových hodin. Sklízejí úspěchy nejenom jako tanečníci, ale také jako schopní choreografové a vedoucí. Naši lektoři se zabývají téměř všemi styly moderního, muzikálového a jazzového tance – Street Dance, Disco Dance a Contemporary. Takt Liberec zabezpečuje výukové hodiny tance nejen na ZŠ Kaplického a ZŠ Vesec, ale také v dopoledních či odpoledních hodinách v libereckých mateřských školkách. Hodiny jsou zaměřeny na výuku tance hrou, tak aby mohli pomalu začínat i ti nejmenší. Pravidelně před letními prázdninami (červen) a v září pořádáme nábor nových členů do všech kategorií.
TAKT Liberec je členem CDO (Czech Dance Organization) a IDO (International Dance Ogranization).
Czech Dance Organization, je občanské sdružení dětí a mládeže registrované u Ministerstva vnitra ČR od 27. listopadu 2007. Od počátku činnosti má CDO jasnou koncepci, jak vytvořit nejlepší podmínky pro fungování organizace zabývající se oblastí tance v České republice. Podpisem smlouvy s mezinárodní taneční organizací IDO (www.ido-dance.com) předznamenalo nové sdružení úspěch rozvoje tance v České republice. Dokládají to čísla úspěchů členů CDO na mezinárodním poli.

Start typing and press Enter to search