21. TAKTSHOW – „VYPLŇ PRÁZDNOTU“

 In Nezařazené

Letošní 21. TAKT show se konala v libereckém domě kultury v neděli 12. dubna. Letošní show nesla název VYPLŇ PRÁZDNOTU a trvala celé 3 hodiny s malou 20ti minutovou přestávkou. Vystoupení uváděl host a moderátor František „Fero“ Bodnár.

Vidět jste mohli na 400 skvělých tanečníků ve věku od 3let po ty nejstarší (naše seniory).
TAKT se Vám předvedl ve stylech Street Dance, Hip Hop, Disco Dance, Modern a Contemporary Dance, Cheerleaders (Pompon Dance), Break Dance. Show obohatilo také vystoupení seniorů „ROCKxette FAMILY“.

Hlediště bylo naplněné diváky a podpora díky moderátorovi byla fantastická.

Letos se opět vyhlašovaly ceny:
Do Síně slávy nám vstoupili naši dvorní fotografové „Straky“ – Jan Strakoš, bývalí tanečník a novopečený tatínek znovu v očekávání druhého potomka a dále jeho kolega Jirka Částka – fotograf, který je s Taktem od počátku a který vyplňuje vzpomínky nás všech již řadu let.
Peckou tohoto roku se stala formace dospělých pod vedením Honzi Kopáčika – DALEKO OD SEBE.
Před peckou roku jsme také veřejně poděkovali všem lektorům za jejich celoroční práci, kterým tímto ještě jednou moc děkuji.

Losovala se cena o půlroční a roční kurzovné na příští taneční sezónu z řad diváků. Tím to jim ještě jednou gratulujeme.

Hostem byla zpěvačka EKI, která obohatila show o 3písničky ze svého alba.

Fero si vylosoval svou vlastní cenu o čepici, kterou ze sví sbírky věnoval výherci.

Krásný večer uzavřel společný taneček všech takťáků a atmosféru zpestřily barevné konfety, které pobavily především malé děti.

Děkujeme za krásný společný zážitek a těšíme se na vás opět v dalším roce.

[youtube_video id=“y5wXTkVlBAg“ height=““ width=“450″]

Start typing and press Enter to search