22. TAKTSHOW – „TANEČNÍ GALERIE“

 In Nezařazené

Letošní 22. TAKT show se konala v libereckém domě kultury v neděli 3. dubna. Show nesla název TANEČNÍ GALERIE a trvala celé 3 hodiny s malou 20ti minutovou přestávkou. Vystoupení uváděl host a moderátor František „Fero“ Bodnár.

Vidět jste mohli více jak 300 skvělých tanečníků ve věku od 3let po ty nejstarší (naše seniory). TAKT se Vám předvedl ve stylech Street Dance, Hip Hop, Disco Dance, Modern a Contemporary Dance, Cheerleaders (Pompon Dance), Break Dance.

Hlediště bylo naplněné diváky a podpora díky moderátorovi byla fantastická.

Letos se opět vyhlašovaly ceny:

Do Síně slávy nám vstoupila autorka loga, bývalá tanečnice a tvůrkyně kostýmů Petra Škachová. Peckou tohoto roku se stala formace dospělých pod vedením Honzy Kopáčika a Petra Faltuse – NA DOSTIHU (STEEPLECHASE).

Celou show zdobila led televize a obrazy, ve kterých byly vyobrazeni lektoři celé taneční skupiny. Obrazy jsou dárkem a poděkováním všem lektorům za jejich celoroční práci, kterým tímto ještě jednou moc děkuji.

Losovala se cena o půlroční a roční kurzovné na příští taneční sezónu z řad diváků. Výhercům ještě jednou moc gratulujeme.

Hostem byl biker Jan Sladký, která obohatila show o 10ti minutové adrenalinové představení.

Krásný večer uzavřel společný taneček všech takťáků a atmosféru zpestřily zlaté konfety, které pobavily především malé děti.

Za celý TAKT bych ráda poděkovala Honzovi Kopáčikovi za hodiny práce na úžasných spotech k jednotlivým vstupům a Nikole Lukešové za celodenní přípravu stage.

Děkujeme za krásný společný zážitek a těšíme se na vás opět v dalším roce.

FOTOGRAFIE OD JIRKY ČÁSTKY

FOTOGRAFIE OD STRAKYHO

Start typing and press Enter to search