23. TAKTSHOW – „ELEMENTY“

 In Nezařazené

Letošní 23. TAKT show se konala v libereckém domě kultury v neděli 4. června. Show nesla název ELEMENTY a trvala celé 3 hodiny s malou 20ti minutovou přestávkou. Vystoupení uváděl host a moderátor Jakub „Koťák“ Kotek.

Vidět jste mohli více jak 350 skvělých tanečníků ve věku od 3let po ty nejstarší (náš OLDSCHOOL TEAM). TAKT se Vám předvedl ve stylech Street Dance, Disco Dance, Contemporary Dance, Cheerleaders a B-boying.

Vedro v sále by se dalo krájet, ale i tak bylo hlediště naplněné diváky a podpora díky moderátorovi byla fantastická. Děkujeme za Váš STANDING OVATION a bouřlivý potlesk.

Letos se opět vyhlašovaly ceny:

Do Síně slávy nám vstoupil novinář Miloslav Cihlář, který o nás píše již několik let články do Libereckého deníku. Peckou tohoto roku se stala formace z dětské věkové kategorie, skupinka dětí, která celý rok dřela a přeskočila z 2. ligy do Extraligy. Pod vedením Nikoly Lukešové a Šárky Pokorné – NEPOSLUŠNÁ ÚRODA!.

Celou show zdobila led obrazovka v šířce 10 ti metrů 4x zalomená do obloučků, kterou zajistila firma THT MUSIC spolu se světli a ozvučením, kluci ještě jednou díky za super práci.

Losovala se cena o půlroční a roční kurzovné na příští taneční sezónu z řad diváků. Výhercům ještě jednou moc gratulujeme.

Hostem byl MM Parkour, tři týpci co obohatili show o 10ti minutové adrenalinové představení.

Krásný večer uzavřel společný taneček všech takťáků a atmosféru zpestřily barevné konfety, které pobavily především malé děti.

Za celý TAKT bych ráda poděkovala Honzovi Kopáčikovi za hodiny práce na úžasných spotech k jednotlivým vstupům, Nikole Lukešové za super vzpomínku při módní přehlídce, kterou dala dohromady. Dále Helče Hrubé, která celý den vydávala vstupenky a řídila tanečníky směrem k parketu a k ruce jí byla Zuzka Pešková a Zuzka Cihlářová, holky moc díky za Váš čas. V neposlední řadě děkujeme fotografům Honzovi Strakošovi a Jirkovi Částkovi, kterým se kouřilo z objektivu a Lukášovi Váňovi za videozáznam.

Děkujeme za krásný společný zážitek a těšíme se na vás opět v dalším roce.

 

Start typing and press Enter to search