2x STŘÍBRO PRO TAKT LIBEREC ZE SOUTĚŽE SPIRIT CHEER CUP 2017

 In Nezařazené

Spirit Cheer Cup je soutěž ve sportovním cheerleadingu, která se konala 18. 11. 2017 již tradičně ve Sportovní hale města Plzně. Scéna letošního ročníku byla stylizovaná do filmové tématiky. Kterou choreografové mohli využít také ve svých soutěžních disciplínách. Soutěžilo se v týmech i malých skupinkách, Cheer i Performance soutěžní divize ve všech věkových divizích. Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy.

TAKT vyjel nad ránem z Liberce ve 21 členné skupince spolu se svými rodiči, fanouška a hlavně se svými lektorkami Petrou Beníškovou a Bárou Čejchanovou.

Krátce po druhé hodině odpolední vystoupily na taneční plochu naše seniorky v disciplíně Team Freestyle Pom Senior. Holky ukázaly velmi energickou sestavu, která jim přinesla 2. místo. Za tento krásný výsledek se zasloužila Beníšková Petra, Čejchanová Lucie, Čejchanová Barbora, Dušková Barbora, Fencková Bára, Karlová Adéle, Krejsová Nikol, Posadovská Kristýna, Vodrážková Markéta, Zálabská Eliška, Serbusová Natálie.

Krátce po seniprkách šla na řadu skupinka juniorek, Team Freestyle Pom Junior. Holky ukázaly, že umí postavit krásnou, technickou a divácky zajímavou choreografii. Jejich sestava pod si z Plzně přivezla 2. místo. Zde je deset tanečnic, které se o výsledek zasloužily, Borovcová Kateřina, Folková Kateřina, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Jahnová Michaela, Kalinová Michaela, Koloušková Adéla, Kotková Natálie, Zeená Markéta.

Moc děkujeme divákům, fanouškům, rodičům a především lektorům za podporu a těšíme se na další super závody.

Start typing and press Enter to search