8 ZLATÝCH UMÍSTĚNÍ Z REGIONU CZECH DANCE MASTERS 2022

 In NOVINKY A REPORTY

TAKT NA PRVNÍ FORMAČNÍ SOUTĚŽI CDO VYTANČIL 8 ZLATÝCH, 4 STŘÍBRNÉ, 1 BRONZOVOU MEDAILI.

Den byl rozložen do tří bloků. Ten první odstartoval blok STREETU. Jako první disciplínou byla HOBBY STREET DANCE FORMACE JUNIOŘI s názvem HEADSPRUND, formace skončila na 2. místě. Další disciplínou byla HOBBY STREET DANCE MALÉ FORMACE JUNIOŘI s názvem DĚTI KVĚTIN, skupinka obdržela 1. místo.

Druhý blok se tančilo v rytmu DISCA a jako první na řadu přišla disciplína HOBBY DISCO FORMACE DĚTI s choreografií OCHUTNĚJ TEN POCIT, umístily se na 1. místě a 3. místo obsadila formace V BAZÉNU.  V další disciplíně DISCO SHOW 2. LIGA DĚTI se ukázala choreografie s názvem DOBA TUZEXOVÁ, umístila se na 1. místě. Děti na chvilku vystřídali junioři v disciplíně HOBBY DISCO MALÉ FORMACE, které se svou sestavičkou STARDUST obsadili 1. místo a formace BBANG! obsadila 2. místo. Ve stejné disciplíně tančili také dospělačky LIGHT OF THE SEVEN, které si přivezly 2.místo. V dospělé kategorii tentokrát EXTRALIGA MALÉ SKUPINKY soutěžila formace V PAVUČINĚ, ta obsadila 2. místo. Blok uzavřel náš OLDSCHOOL TEAM, rodiče a přátelé Taktu, s foramcí BE FIT! Obsadili 1. místo.

Celý den uzavřel blok ART, kde se jako první ukázala skupinka dětí v  HOBBY ART FORAMCI s názvem BELIEVE ME, skupinka obsadila 1. místo. Další disciplínou byla CONTEMPORARY II. LIGA JUNIOŘI s názvem TOXIC, 1. místo. Poslední formace byla v disciplíně HOBBY ART DOSPĚLÍ MALÉ FORMACE s názvem CORRUPTED a obsadili 1. místo.

Start typing and press Enter to search