DISCO DANCE LIGA a ART LIGA

 In NOVINKY A REPORTY

Na sobotní soutěž v Kladně, kde se konala první liga ART soutěž v sezóně, vyjelo z Taktu 7 tanečníků. Sobotní den byl plný nečekaných umístění.

V Contemporaty hobby děti dua obsadila dvojice Šourková Antonie a Štěpánková Barbora krásné finálové 6. místo. V Contemporary hobby junioři dua tančila Jarolímová Simča a Štěpánková Majda, holky si přivezly 2. místo. V sólové contemporary hobby kategorii tančily dvě juniorky a umístily se na stejném místě, Hlubučková Valča a Bauerová Anna 37. místo. Krásné 3. místo čekalo také na Svatošovou Elišku, která letos poprvé bojovala v Contemporary hobby dospělý.

Nedělní den byl o poznání náročnější, únava z předešlého dne a celodenní disco maraton zvládli tanečníci také na jedničku.

Den odstartovaly malé skupinky dospělých, kde choreografie DO IT TO IT obhájila 3. místo. Zasloužili se o to tito tanečníci – Horychová Eliška, Řezáčová Aneta, Králová Lucie, Chroustovská Maky, Straková Sára, Vacek Michal a Kučera Adam.

Dalším blok si užili sólisté. V kategorii děti B skončily tanečnice následovně, Štěpánková Barbora 4. místo ve finále z celkového počtu 50 tanečnic, Grünfeldová Julie obsadila 40. místo. Juniorská kategorie C přinesla medailovou pozici, vytančila si ji Vacková Terka, která obsadila 2. místo z 53 účastnic. Češková Míša skončila na krásném 9. místě, Ducháčková Lucka 13. místo, Pivoňková Terka 14. místo, Lysičanová Markéta 21. místo.

V posledním bloku duet se také slavilo prvenství. V dospělé kategorii A bylo celkem devět duet, Řezáčová Aneta a Straková Sára se umístila na 1. místě. V juniorské třídě A tančila dvojice Forejtová Eliška a Horanová Karolína, skončili na 8. místě ze sedmnácti. V dětské kategorii A, kde bylo 28 duet tančila Nováková Vanesa a Stodůlková Tereza, holky obsadily 21. místo.

DISCO DANCE

SOLO

Štěpánková Barbora DVK B 4/50
Grünfeldová Julie DVK B 40/50
Vacková Terka JVK C 2/53
Češková Míša JVK C 9/53
Ducháčková Lucie JVK C 13/53
Pivoňková Tereza JVK C 14/53
Lysičanová Markéta JVK C 21-22/53

DUO

Nováková Vanesa DVK A 21-22/28
Stodůlková Tereza
Forejtová Eliška JVK A 8/17
Horanová Karolína
Straková Sára HVK A 1/9
Řezáčová Aneta
MS
Horychová Eliška HVK A 3/4
Řezáčová Aneta
Králová Lucie
Chroustovská Markéta
Straková Sára
Vacek Michal
Kučera Adam

CONTEMPORARY

SOLO

Svatošová Eliška HOBBY HVK 3/23
Bauerová Anna HOBBY JVK 37/60
Hlubučková Valentýna HOBBY JVK 37/60

DUO

Šourková Antonie Stella HOBBY DVK 6/7
Štěpánková Barbora
Štěpánková Magdaléna HOBBY JVK 2/8
Jarolímová Simona

Start typing and press Enter to search