DRUHÁ EXTRALIGA V SEZÓNĚ PŘINESLA DVĚ BRAMBOROVÁ UMÍSTĚNÍ

 In Nezařazené

Druhá extraligová soutěž se konala v Brně 6.11.2016 v Brně. Takťácký tým vyjel v počtu 14ti tanečníků a přivezli  2 bronzová umístění v disciplíně DISCO DANCE.

V malých skupinkách Takt startoval s choreografií CHIQITAS, holky se v oslabeném počtu vyšplhaly v semifinále na 8. místo. Choreografii postavila Niky Lukešová a Šárka Pokorná, tanečnice Dalecká Anička, Vacková Kačka, Brandová Terka, Knapová Denča, Lukešová Bára, Housová Kačka.

Během dne tančili také dua. V hlavní věkové kategorii startovala Lukešová Nikola s Pokornou Šárkou, holky si vytančily 4. místo. V juniorské kategorii skončilo duo Smutná Adéla a Volfová Josefína na 26. místě.

Z Liberce se vypravili čtyři tanečníci na sólo. V dětské kategorii zářila Dalecká Anička, která se svým výkonem dostala na 17. místo. V juniorské kategorii bojoval za muže Vacek Míša, který si vytančil ve finále 5.místo. Za ženy startovala Sára Straková, která těsně před branami semifinále skončila na 21. místě, z celkových čtyřiceti tanečnic. Sólovou disciplínu zakončila v hlavní věkové kategorii Pokorná Šárka, která v konkurenci dvacetičtyř spolusoutěžících obdržela krásné finálové 4. místo.

DALŠÍ ZEMSKOU LIGOVOU SOUTĚŽ POŘÁDÁ TANEČNÍ SKUPINA TAKT LIBEREC V SOBOTU 12.11. V HOMECREDIT ARENĚ V HALE MÍČOVÝCH SPORTŮ. PŘIJĎTE SE PODÍVAT, PODPOŘIT, ZASOUTĚŽIT, TĚŠÍME SE NA VÁS.

 

SOLO

Dalecká Anna DVK M 17-18/26
Vacek Michal JVK M 5/6
Straková Sára JVK M 21-22/40
Pokorná Šárka HVK M 4/24

DUO

Smutná Adéla JVK M 26-27/28
Volfová Josefína
Lukešová Nikola HVK M 4/18
Pokorná Šárka

MALÁ SKUPINKA

Dalecká Anna DVK M 8/13
Brandová Tereza
Housová Kateřina
Lukešová Barbora
Knapová Denisa
Vacková Kateřina

Start typing and press Enter to search