EXTRALIGA A TŘETÍ ZEMSKÁ LIGA, 3X ZLATO, 1X STŘÍBRO, 1X BRONZ

 In NOVINKY A REPORTY

Na sobotní soutěž v Příbrami, kde se konala třetí ligová a první extaligová soutěž v sezóně, vyjelo z Taku 26 tanečníků. Ve všech věkových kategoriích a třídách se jim moc dařilo.

 

Ráno startovala duetka. V dětské kategorii třídy A si vytančila 1. místo Štěpánková Majda s Vackovou Terkou a Čéšková Míša a Štěpánková Bára skončili těsně před branami finále na 7. místě. V kategorii M soutěžila Delišová Anička s Pivoňkovou Terezkou, holky si přivezly  6. místo. Ve třídě M se pokračovalo i v juniorech, ve finále skončila Straková Sára a Zelinková Verča na 6. místě. Ve třídě A tančila tři dueta. Dalecká Anička a Knapová Deniska získaly 3. místo, 8. místo obsadila Housová Kačka a Vacková Kačka, Dušánková Šarlota s Havelkovou Lenkou 15. místo.

 

Sólistům se dařilo takto. Dětská kategorie třída M, Klesalová Amálka 20. místo a Pivoňková Terka 24. místo. Ve třídě B soutěžila Štěpánková Majda, která obsadila 9. místo. V juniorské kategorii třída M se umístila na 11. místě Straková Sára. Ve třídě A ve finále Zelinková Verča 4. místo a Knapová Denča 5. místo. V semifinále bodovala Řezáčová Aneta 9. místo, Dalecká Anička 10. místo. Ve třídě B vybojovala 7. místo Svatošová Eliška a 14. místo Preibisch Natálka. Poslední třída C byla nejvíc naplněná. Finále si zajela Plechatá Klára 2. místo a Hartmanová Ella 6. místo. Javůrková Báta byla v semifinále na 10. místě. Koudelková Martina 18. místo, Králová Lucka 26. místo, Horychová Eliška 38. místo. V BASIC SCHOOL, v začátečnické kategorii startovala za Druháky Vránová Domča obsadila 1. pásmo a za Čtvrťáky tančila Husnik Kája, která pbsadila také 1. pásmo.

 

SOLO

Klesalová Amálka DVK M 27/33
Pivoňková Tereza DVK M 28/33
Straková Sára JVK M 7/41
Zelinková Veronika JVK M 14-15/41
Knapová Denisa JVK M 29/41

DUO

Delišová Anička DVK M 9/16
Pivoňková Tereza
Štěpánková Magdaléna DVK M 12/16
Vacková Tereza
Straková Sára JVK M 8/23
Zelinková Veronika
Dalecká Anna JVK M 17/23
Knapová Denisa

 

Start typing and press Enter to search