EXTRALIGA A TŘETÍ ZEMSKÁ LIGA v Kladně

 In NOVINKY A REPORTY

Na sobotní soutěž v Kladně, kde se konala třetí ligová a první extaligová soutěž v sezóně, vyjelo z Taktu 33 tanečníků. Ve všech věkových kategoriích a třídách se jim moc dařilo.

 

Ráno startovala duetka. V dětské kategorii třídy A si vytančila 4. místo Majda Štěpánková s Terkou Vackovou, Míša Češková s Bárou Štěpánkovou skonči na 9. místě a Lucka Ducháčková s Kájou Husnik obsadili místo 19. V kategorii M soutěžila Anička Delišová s Terezkou Pivoňkovou, holky si přivezly 14. místo. Ve třídě M se pokračovalo i v juniorech, těsně před branami finále Sára Straková a Verča Zelinková na 7. místě. Ve třídě A se dařilo ve finále Lucce Králové a Míšovi Vackovi, 5. místo.

 

Sólistům se dařilo takto. Dětská kategorie třída M, Terka Pivoňková 33. místo a Amálka Klesalová 37. místo. Třídu A zastupovala Kája Přívratská, která skončila na 19. místě a Nela Kleinerová 23. místo. Ve třídě B soutěžila Lucie Svobodová, která se ve velké konkurenci vyšplhala na 7. místo, Kája Husnik 50. místo, Domča Vránová 52. místo a Markéta Grégrová 61. místo. I juniorky postupovaly ve třídě M hodně vysoko. Sára Straková 10. místo a Verča Zelinková 30. místo. Největší radost měla tento den Anička Dalecká, která ve třídě A obsadila 1. místo, krásné 11. místo si zasloužila Eliška Svatošová a 18. místo Marťa Koudelková. Třída B patřila Báře Javůrkové, která obsadila 13. místo. I ve třídě C jsme měli jednu bojovnici, Páťa Mikulášová s odvezla 31. místo.

 

Na malé skupinky se čekalo do samotného večera. Dětská choreografie MAMBO No. 7 se po dvou ligových soutěžích dostala do extraligy a obsadila 13. místo (tanečníci Češková M., Vacková T., Štěpánková B. a M., Pivoňková T., Delišová A., Přívratská K.). Dospělačky jely rovnou finále a jen o pár krůčků jim utekla medailová příčka, choreografie HEAVEN LADIES obsadila 4. místo (tanečníci Beníšková P., Kroupová L., Zálabská E., Lazurová A., Straková S., Vodrážková M.),

Start typing and press Enter to search