Letní taneční škola 2013

 In Nezařazené
Děkujeme za příjemně strávený týden s úžasnýma Takťáckýma dětičkama. Vše krásně  zvládaly  – jak tréninky které je hodně naučily tak kolektivní hry při  kterých se užilo spousta zábavy.
Neděle: děti po obědě začali tréninkem a večer jsme měli Olympijský karneval, kde se vyhodnodnotilo 5 nejlepších masek +  disco.
Pondělí: dopolední trénink. Od 10 do 12 jsme vyráběli medaile z keramiky a týmy si vybarvovaly svoje vajky. Po obědě s MINI procházka + hry v okolí a pak trénink. Děti trénink. Večer Olympijské hry v týmech.
Úterý: dopolední trénink. Od 10hod skákací hrad,  který nám  občas  přerušil déšť tak jsme se zabavili slovní  kopanou 🙂  Po obědě MINI zvukové pexeso + skákací hrad MM Reality, trénink. Děti trénink. Večer Olympijské hry v týmech + disco.
Středa:  dopolední trénink. 10 -12 procházka  + hry v okolí. Po obědě vyrážíme vlakem do Frýdlantu, kde pro nás má paní Bajerová připravenou odpočinkovou solnou jeskyni s pohoštěním – děti určitě potěšil výborný velký takťácký dort. Po příjemné relaxaci a vyblbnutí na trampolíně zpět vláčkem do kempu. Večer MISS – děti  si měly vytvotřit  vlastní outfit ze zbytků látky. Vyhodnocení 3 nejlepších +2 x Miss sympatie.
Čtvrtek: dopolední trénink. Od 10 do 12 venkovní olympijský hry v týmech. Po obědě děti trénink. MINI hoďku tvoření + hry v kempu. Večerní program NARUBY – chlapci  za ženský a holky za chlapy. Tématické scénky + hry v týmech.
Pátek: dopolední trénink. 10 – 12 stopovaná v okolí. Děti po  obědě trénink. MINI hry v písku + cákaní vodou,  trénink. Všichni balení  a příprava na večerní ligu. Večer LIGA + vyhodnocení týmu + jednotlivců. Disco.
Sobota: velké přivítaní s rodiči 🙂
V sobotu nás čekala výměna turnusů na hlavácký a juniorský, podívejte se na sestřih jak jsme trávili léto s TAKTem
[youtube_video id=“oQbkVkEQpAM“ height=““ width=“450″]
Užijte si poslední dny prázdnin a v září se uvidíme.

Fotky z dětského turnusu: https://www.facebook.com/media

/set/?set=a.10151848540998035.1073741838.114366743034&type=1

Start typing and press Enter to search