MČR DISCO DANCE a ART LIGA

 In NOVINKY A REPORTY

O víkendu 10 – 11.12 se konalo MČR v Disco Dance a poslední ligová soutěž ART. Již druhým rokem proběhlo MČR v Teplicích.

V sobotu na MČR Disco Dance jela své kvalifikační kolo Štěpánková Barbora, která dále postoupila do MČR a probojovala se mezi šedesáti tanečnicemi na krásné 31. místo v sólo děti. Své štěstí zkusila v sólo juniorech 2 také Vacková Tereza, která jela o pohár prezidentky a skončila na 16. místě.

I v duetech jsme měli nominaci. V dětské kategorii skončilo na 35. místě duo Nováková Vanesa a Stodůlková Tereza, v juniorech 2 se do semifinále probojovala Štěpánková Magdaléna a Vacková Tereza 14. místo. Krásná umístění čekala na dospěláky. Ženské duo Řezáčová Aneta a Straková Sára vytančilo semifinálové 11. místo, Kleinerová Nela a Makoviichuk Viktoriia 23. místo. Smíšené duo Horychová Eliška a Vacek Michal ve finále slavili 4. místo.

Postup do finále vybojovala také dospělácká malá skupinka DO IT TO IT, z mistrovství si odvezla 6. místo (tanečníci – Horychová E., Řezáčová A., Králová L., Chroustovská M., Straková S., Vacek M., Kučera A.).

V neděli se Artové ligy zúčastnilo 9 takťáků v disciplíně Conteporary hobby. V dětské kategorii duo zabodovala Šourková Tonička a Štěpánková Bára, holky si odvezli cenné kovy za 3. místo. Další duo bylo z juniorské kategorie a bojovalo ve finále o ta nejlepší umístění, nakonec si holky Jarolímová Simča a Štěpánková Majda převzaly bramborové 4. místo.

Po duetech přišla na řadu dětská sóla, tady si vytančila v semifinále Štěpánková Bára 17. místo, poprvé na soutěži byla také Svobodová Tonička, skončila na 53. místě. V juniorech bylo největší zastoupení a to celkem 85 tanečnic, zde se do semifinále protančila Jarolímová Simča 10. místo, dále Bauerová Anna 55. místo, Petrof Sofie 69. místo a Hlubučková Valerie 74. místo. Za dospělačky startovala Svatošová Eliška, která v semifinále vytančila 12. místo.

Za všechny svěřence moc děkuji trenérům, kteří se o tuto skvělou bandu letos starali – Lazurová Adéla, Suchánková Petra, Řezáčová Aneta, Vacek Michal, Pokorná Šárka, Horychová Eliška, Kroupová Lucie, Sýkorová Bára, Buriánková Týnka a Kavková Dora.

Všem přejeme krásné předvánoční svátky a budeme se těšit opět v další ligové sezóně.

DISCO DANCE

SOLO

Štěpánková Barbora MČR DVK 31/52
Vacková Terka POHÁR JVK 16/53

DUO

Nováková Vanesa MČR DVK 35/40
Stodůlková Terka
Štěpánková Majda MČR JVK 2 14/23
Vacková Terka
Řezáčová Aneta MČR HVK Ž+Ž 11/24
Straková Sára
Kleinerová Nela MČR HVK Ž+Ž 23/24
Makoviichuk Viktoriia
Horychová Eliška MČR HVK M+Ž 4/5
Vacek Michal

MS

Horychová Eliška MČR HVK 6/9
Řezáčová Aneta
Králová Lucie
Chroustovská Markéta
Straková Sára
Vacek Michal
Kučera Adam

 

CONTEMPORARY

SOLO

Štěpánková Barbora HOBBY DVK 17/59
Svobodová Antonie HOBBY DVK 53/59
Jarolímová Simona HOBBY JVK 10/85
Bauerová Anna HOBBY JVK 55/85
Petrof Sofie HOBBY JVK 69/85
Hlubučková Valerie HOBBY JVK 74/85
Svatošová Eliška HOBBY HVK 12/19

DUO

Šourková Antonie HOBBY DVK 3/5
Štěpánková Barbora
Jarolímová Simona HOBBY HVK 4/9
Štěpánková Magdaléna

Start typing and press Enter to search