MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY V ART A DISCO

 In NOVINKY A REPORTY

Čtyři dny se tančilo v Praze v Kongresovém centru. MČR v Art a Disco probíhalo od čtvrtka 25.5. do neděle 28.5.

V pátek jsme se vydali časným ranním autobusem s Art tanečníky. V dětské kategorii skončila formace PRO TEBE MAMINKO v disciplíně CONTEMPORARY II. LIGA na 8. místě. Juniorky v CONTEMPORARY II. LIGA skončily v semifinále na 13. místě s choreografií SILENCE. Dospělá skupinka našich kurzistek tančila v HOBBY ART MALÉ SKUPINKY s formací ON MY OWN a obsadila 9. místo.

Sobotní disco maraton odstartovala MINI HOBBY DISCO FORAMCE s názvem NEPOSLUŠNÉ ŠPAGETKY, naši nejmenší vytančili v semifinále 8. místo. Choreografie PAPOUŠČÍ ÚLET v HOBBY DISCO DANCE MALÉ FORMACE DĚTI získala 5. místo. Ve stejné disciplíně v dospělé kategorii urvala 3. místo choreografie A BIT OF AJCKSON.  Bramborové 4. místo si přivezl náš OLDSCHOOL TEAM, rodiče a přátelé Taktu, s formací ZÁPAS SEZÓNY.

Neděli nám krásně zakončili 3 choreografie. V disciplíně DISCO SHOW 2. LIGA DĚTI soutěžila ve finále choreografie VÍTÁME VÁS V BATIKOVE, která se umístila na 2. místě a formace MIMONI V TOVÁRNĚ DOKTORA NEFARIA, získala 6. místo. V juniorské kategorii tentokrát EXTRALIGA MALÉ SKUPINKY soutěžila formace BE AB!, která si přivezla 4. místo. Den nám zakončila stejná disciplína v dospělé kategorii s choreografií RAYS OF LIGHT, ta obsadila 5. místo.

Start typing and press Enter to search