MISTŘI REPUBLIKY VE STREET DANCE!!!! – BEATSTREET 2016

 In Nezařazené

TANEČNÍ SKUPINA TAKT LIBEREC MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY!

Píše se rok 2016, rok kdy TAKT opět po deseti letech vystoupal do nebes a stal se MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY ve Street Show formacích. Přes krásná medailová umístění, která si takťáci během deseti let vytančili, se dospělá kategorie extraligových tanečníků dostala opět na tu pozici nejvyšší a vychutnala si tak českou hymnu během vyhlášení na Beat Street MČR v Brně. O nezapomenutelný zážitek se zasloužil tanečník, choreograf, lektor Honza Kopáčik, který formaci TRIBES vytvořil. Samotní tanečníci rozbalili finále tak, že se o tom mluvilo ještě druhý den, kdy soutěž pokračovala a jsou jimi Beníšková B., Biliková P., Fulková T., Holomková B., Chvalkovská E., Jansová E., Knorrová J., Kopáčik J., Lukešová N., Pavlatová K., Pospíšilová V., Ogurčáková A., Prokopová K., Rozkovcová M., Svatková B., Šťastná A., Třmínková M., Varvařovská M..
[youtube_video id=“5CJvTV7f5nw“ height=““ width=“450″]

Už v pátek 13.5. se vydalo 19 TAKŤÁCKÝCH tanečníků na Mistrovství České republiky v Brně. Pátek třináctého nás opravdu doběhl. Přes komplikace s dopravou jsme se několika dopravními prostředky dostali konečně na soutěž, vše jsme stihli, na plné pecky zatančili a získali 9. místo, které si vytančila super semknutá skupinka dospěláků s formací STEEPLECHASE. Choreografem je Honza Kopáčik a Petr Faltus, tanečníci Bucharová T., Buriánková K., Doudová Z., Folbergerová H., Horčičková M., Jakešová Š., Konopíková L., Syrovátková J., Masicová Š., Posadovská K., Remešová J., Růžičková., Teichmannová S., Vinklářová V., Zahálková M., Krejsová N., Koutník M., Slánská E., Kainová A..

V sobotu 14.5. byl den plný úspěchu. Krom zmíněné zlaté medaile v dospělé extraligové kategorii, bodovali také junioři. Honza Kopáčik dal dohromady hned dvě formace s jednou juniorskou složkou a to v IDO Hip Hopu a Street Show. V první disciplíně s názvem CAKED UP získali 7. místo a postup na ME, a druhá disciplína BRING ME TO LIFE přinesla medailovou pozici, krásné 3. místo si vybojovali tanečníci v tomto složení, Baudysová Z., Bočková Z., Čejchanová B., Hrubanová L., Chaberová B., Klokočníková K., Nevyhoštěná P., Niedobová A., Řezáčová A., Smutná A., Straková S., Sýkorová B., Štrynclová L., Švébišová B., Táborská A., Valentová V., Volfová J., Zálabská E., Pokorná D..

V neděli 15.5. startovala pomyslná třešnička na dortu. Naši nejmenší hiphopeři v disciplíně IDO Hip Hop s názvem OM, OM, OMG! V čele s trenérem Honzou Kopáčikem přivezli do Liberce 3. místo a zároveň získávají postup na ME, které se letos koná v červnu 2016 v Ostravě. Tanečníci, Brožková M., Čejchanová E., Černíková E., Dalecká A., Housová K., Jandejsková B., Javůrková B., Kapitánová M., Koudelková M., Lonková A., Lukešová B., Palánová K., Pavlíčková E., Picková N., Rezlerová M., Sivulková V., Vacek M., Vacková K., Vodičková M., Volfová A., Zelinková V., Vladyková M., Havelková L..

Těšíme se na MČR Disco, které proběhne v Praze 26-28.5.2016

Start typing and press Enter to search