MISTROVSTVÍ ČECH V ART A DISCO DISCIPLÍNÁCH

 In NOVINKY A REPORTY

Další soutěží v postupové tour CDM bylo Mistrovství Čech v Art a Disco disciplínách. 154 tanečníků jelo bojovat o postup na MČR do Chomutova.

V sobotu se tančilo v poklidném artovém rytmu. Slzy v očích při vyhlašování neměla jen trenérka Niky Lukešová, která je autorkou obou formacích, ale také tanečníci a jejich rodiče. Krásně prožitá choreografie juniorů v disciplíně CONTEMPORARY II. LIGA s názvem VIRTUÁLNÍ REALITA obsadila 2. místo. A nejvíc nečekané, ale rozhodně zasloužené 1. místo patřilo dospělačkám v disciplíně CONTEMPORARY II. LIGA s názvem NENÍ TO DIVNÝ, JEN JINÝ.

V neděli v 5hodin ráno vyjeli na dlouhou cestu ti nejmenší diskaři a těšili se z krásných umístěních. Jako první nás čekala disciplína HOBBY DISCO MINI a  choreografie s názvem NAŠE MÁMA ANNA eS. Trenérky Nikola Lukešová, Katka Štěpánková, Adéla Lazurová a Sára Straková byly moc spokojený s výkonem malých tanečnic, které jim přineslo 2. místo. V disciplíně HOBBY DISCO DĚTI se ukázala choreografie ČOKOLÁDOVÉ ŠÍLENSTVÍ. I tady se slavilo krásné 4. místo a trenérky Petra Petrová a Lucka Kroupová zářili štěstím za krásné umístění a výkon dětí.

Po nejmenších přišla na řadu skupinka zkušenějších tanečnic. Nejprve DISCO SHOW II. LIGA, kde startovala choreografie JAK SE ZBAVIT MOLŮ, krásným překvapením byl samotný postup ze semifinále do finále, ještě krásnější zážitek byl pro trenérky Deny a Báru Sýkorovi, když přebíraly pohár JOKER, který dostaly za originální nápad od poroty a hned poté přišlo i nečekané vyhlášení, děti si šly pro 2. místo. DISCO SHOW EXTRALIGA měla také zastoupení s formací ZLODĚJI PONOŽEK. Trenérky Niky Lukešová a Šárka Pokorná se spolu s tanečnicemi těšily z 3. místa.

Druhý blok nedělního dne byl plný juniorských výkonů. Junioři z Jablonce v disciplíně HOBBY DISCO s choreografií SURROUNDED BY GIRLS získali 5. místo. Jejich trenérkami jsou Petra Petrová a Lucka Kroupová. Začátečníky vystřídala skupina zkušenějších juniorů, kteří v DISCO DANCE EXTRALIZE získali s choreografií GIRLS WITHOUT LOVE nádherné 4. místo a jejich trenérky Niky Lukešová a Kája Prokopová také pohár JOKER, který obdrželi od poroty za originalitu.

Třetí blok si užila skupinka dospělaček a seniorů. Holky v DISCO DANCE EXTRALIZE MALÉ FORMACE získaly spolu s trenérkou Kájou Prokopovou 6. místo za formaci WOMEN´S PLEASURE. Oldschool Team uzavřel celý náš soutěžní víkend choreografií PEČEME S LÁSKOU … PODJEŠTĚDSKÁ S.R.O. Poprali se s mladou konkurencí natolik, že dostali hned dva poháry JOKER, první od moderátora a druhý od poroty a poté přišlo i krásně 3. místo. Nejšťastnější skupinka těch nejstarších pod vedením Petry Petrové a Katky Štěpánkové se těší na další zážitek na MČR.

Start typing and press Enter to search