MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ART A DISCO DISCIPLÍNÁCH

 In NOVINKY A REPORTY

Poslední letošní soutěží v postupové tour CDM bylo Mistrovství České Republiky v Art a Disco disciplínách. 158 tanečníků jelo bojovat o nejvyšší místa do Prahy na Grandfinále 24. 5. – 27. 5.

Čtvrteční boj patřil Sáře, Kačce a trenérce Niky. Poprvé jsme letos vyjeli s juniorským duetem v disciplíně CONTEMPORARY a holky si vytančily s číslem ZTRACENI V BOUŘI 10. místo

V pátek se vydali na svou cestu „artaři“. V disciplíně CONTEMPORARY II. LIGA soutěžili junioři a dospělí pod vedením Niky Lukešové. S choreografií NENÍ TO DIVNÝ, JEN JINÝ se umístily dospělačky na 5. místě. Junioři skákali radostí už z postupu do finále, kam se probojovali mezi dvanácti přihlášenými skupinami s formací VIRTUÁLNÍ REALITA a vytančili si 4. místo.

Sobotní den byl nejpočetnější. Jako první odstartovala naše nejmladší skupinka mini dětiček, na které čekalo nečekané umístění, které rozplakalo nejen děti, trenérky, ale i samotné rodiče. V disciplíně HOBBY DISCO MINI s formací NAŠE MÁMA ANNA eS obsadili 1. místo.  Pyšné jsou jejich trenérky Niky Lukešová, Sára Straková, Adéla Lazurová a Katka Štěpánková. Dalším velkým zážitkem bylo finále v disciplíně DISCO SHOW II. LIGA, kam se pod vedením Deny a Báry Sýkorových probojovala dětská formace JAK SE ZBAVIT MOLŮ a získala nádherné 2. místo. V dětských disciplínách se pokračovalo, tentokrát formace ČOKOLÁDOVÉ ŠÍLENSTVÍ v HOBBY DISCO kde tančila skupinka jabloneckých, holky si vytančily 5. místo. Dalším nádherným okamžikem bylo vyhlašování jabloneckých juniorů, které vede, stejně jako předešlou skupinku, Petra Petrová a Lucka Kroupová. V disciplíně HOBBY DISCO s choreografií SURROUNDED BY GIRLS získali neuvěřitelné 3. místo. Poslední jízdou v HOBBY DISCO tohoto dne byla naše akční oldschool skupinka, která si vytančila 3. místo s formací PEČEME S LÁSKOU … PODJEŠTĚDSKÁ S.R.O. Trenérkami jsou Petra Petrová a Katka Štěpánková.

V neděli se odehrál boj největší. EXTRALIGOVÉ disciplíny byly opravdu jedna velká podívaná a finále velmi vyrovnaná. Dětská formace trenérky Niky Lukešové a Šárky Pokorné s názvem ZLODĚJI PONOŽEK v DISCO SHOW EXTRALIZE obsadila 4. místo. V čistém DISCO DANCE EXTRALIGA se utkali junioři s formací GIRLS WITHOUT LOVE a pod vedením Niky Lukešové a Káji Prokopové si vytančili 8. místo. Posledním finále byla MALÁ FORMACE DISCO DANCE EXTRALIGA dospělá kategorie, která obsadila také 8. místo a Kája Prokopová se postarala o tuto ženskou formaci.

Start typing and press Enter to search