Příměstský tábor 2015 – 1. turnus

 In NOVINKY A REPORTY

Zde můžete sledovat aktuální report z prvního turnusu našeho příměstského táboru.

Pondělí – Hned první den jsme se, po dopoledním roztancování, vydali na výlet na Javorník, kde na nás čekala trampolína, koupání a dětské hřiště. Po cestě jsme si zahráli spousty her a k obědu jsme si dali domácí lívanečky. Odpolední program zakončil druhý taneční trénink a další hry.

Úterý – Uterní dopoledne opět proběhlo v tanečním duchu. Po taneční lekci přišlo na řadu vyřábění týmové vlajky našich dvou týmů – KAPIČEK a ŠELEM. Po obědě jsme utekli před horkým počasím k bazénu, kde jsme si zahráli spousty her.

Středa – Dnešní kreativní den se obešel bez deště. Děti tančily, hádaly hádanky, vytvářely doplňky na závěrečnou ukázku – kravata a pásek. Také k nám na tábor zavítali motýlci a kostlivci.

Čtvrtek – Předposlední den příměstského tábora jsme strávili hraním her a hlavně jízdou na koních. Po cestě nás přepadla malá bouřka a slejvák, ale rychle jsme doběhli do školy.

Pátek – Závěr prvního turnusu se tradičně nesl v duchu hledání pokladu a vyhlášení celkového vítěze všech soutěží, které naše dva týmy KAPIČKY a ŠELMY absolvovaly. Celkovým vítězem s počtem 369 bodů se staly ŠELMY (Eliška, Lukáš, Bety, Laura, Tonička, Nina a Anička). Výsledek však byl velmi těsný, jelikož KAPIČKY (Majda, Sofča, Áďa, Sára, Makča, Natálka a Barča) získaly jen o 4 body méně.

Start typing and press Enter to search