Safari Cheer Cup 2015

 In Nezařazené

Takt cheerleaders vyjel na druhý ročník jedinečné a originální open air soutěže v ČR Safari Cheer Cup, který se konal v sobotu 13. 6. 2015 v ZOO Dvůr Králové.
Po celý den se soutěžilo ve všech možných standardních i nestandardních soutěžních karegorií, cheerky si užily zvířátka v ZOO a divoké šelmy v Safari.
Soutěž byla pod otevřeným nebem a počasí nám přálo až do posledních pár chvil, kdy hodinu před koncem soutěž přerušila opravdová tropická bouře. Soutěž tak nedokončila disciplína seniorek team cheer dance a partners stunt.
Ani tyto disciplíny nepřijdou o své první body do České Národní Cheer Ligy 2015/2016. Všem soutěžním skupinám, které nestihly své soutěžní vystoupení, byl rámci ČNCL připsán průměr bodů, které mohly získat v souvislosti s obsazeností divizí.

1. místo – Barča Fencková + Domča Procházková – Doubles Freestyle Pom Senior
2. místo – Košáková Marcela, Borovcová Kačka, Dušková Barbora, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Karlová Adéla, Nosková Veronika, Vodrážková Markéta, Koloušková Adéla, Volštatová Vanesa, Váňová Tonička – choreograf – Lenka Prokešová, Petra Beníšková – Team dance Junior
Přerušeno – Čejchanová Lucka, Karpíšková Nela, Beníšková Petra, Fencková Barbora, Klimešová Kateřina, Voháňková Iveta, Valentinová Sandra, Rezlerová Nikol, Procházková Domča, Ledvinková Patricie,  choreograf – Petra BeníškováTeam dance Senior
Přerušeno – Barča Fencková + Roman Peška – Partner Stunt Senior – Level 6 – PREMIER

2. místo – Team dance Junior

Start typing and press Enter to search