TAKT CHEERLEADERS MAJÍ ZLATO Z ROLLER COASTER CUP 2017

 In NOVINKY A REPORTY

Třetí ročník soutěže Roller Coaster Cup 2017 se konal v sobotu 25. 3. 2017 v hale TJ Královka na Pražské Letné, v blízkosti kolotočů a horských drah matějské poutě.

I v letošním roce byla otevřena disciplína Team Cheer Freestyle Pom, kde měl TAKT zastoupení ve dvou kategoriích – junior a senior. Dvě cheerky, Petra Beníšková a Bára Čejchanová, startovaly spolu v disciplíně Double Cheer Freestyle Pom senior. Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy.

Atmosféra v hale a podpora diváků pomohla vyhecovat tým k super výkonům a tak nám juniorky přivezli do Liberce 3.místo, seniorky 1.místo a duo Bára a Petra 3.místo. Juniorský tým trénuje pod vedením Báry Fenckové a Denči Sýkorové, seniorský tým má pod křídly Petra Beníšková.

Juniorky startovaly s choreografií TAKT Cheer v tomto složení, Borovcová Kateřina, Dušková Barbora, Folková Kateřina, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Jahnová Michaela, Kerhartová Licie, Koloušková Adéla, Vodrážková Markéta, Volštátová Vanesa.
Seniorky vyjely s choreografií TAKT Cheerleaders ve složení, Beníšková Petra, Čejchanová Barbora, Čejchanová Lucie, Fencková Barbora, Karlová Adéla, Krejsová Nicola, Posadovská Kristýna, Pozlerová Simona, Rezlerová Nikola, Rozsívalová Marie, Serbusová Natálie, Vinklářová Veronika, Zálabská Eliška.

Holky mají před sebou MČR, které se koná 13.5. a je postupovou soutěží na European Cheerleading Championships, které se koná letos v Praze 24-25.6.

 

Start typing and press Enter to search