LOGO_CHEERLEADERS

PRO SEZÓNU 2018/2019 POUZE JAKO CHEERLEADERS SLOVAN LIBEREC (NESOUTĚŽNĚ)

Takt cheerleaders založila Jana Stožická / Plochová v roce 2001. První čtyři roky se tým věnoval pouze roztleskávání pro liberecký sportovní tým  FC Slovan Liberec. Až v roce 2005 se tým začal věnovat pravému cheerleadingu.

 

Co je cheerleading?

Cheerleading je sportem obsahující tanec, akrobacii, stuntování a skoky. Choreografie jsou velice různorodé, naplněné dynamickými sportovními a tanečními prvky a každý rok se mění. Každá soutěžní skupina má vlastní choreografii s vlastní hudbou, kostýmem a pompony.

 

Kdo nás učí?

Mimo našich „takťáckých lektorů“ nás navštěvuje trenér Vilém Sýkora.

 

Čemu se věnujeme?

Takt cheerleaders se zabývají především disciplínou DANCE a v posledních letech také STUNT.

DANCEDANCE – má v cheerleadingu dvě podoby. Cheer dance, který se skládá ze speciálních cheerleadingových pohybů, a pak tanec různých stylů, především disco dance. Pro tanec v cheerleadingu jsou typické tzv. pompons.

 

STUNTSTUNTY – jsou základními prvky pyramid. Jeden stunt tvoří pět lidí – „top“ je osoba, obvykle dívka, která je zvedána a vyhazována ostatními členy; „base“ je každý, kdo není top, a tvoří základ skupinky.

 

NOVINKY-PHOTOSLOVAN LIBEREC – Máme svůj vlastní cheerleaders tým který získává úspěchy nejen na vlastních cheerleadingových soutěžích ale mohou se také pyšnit roztleskáváním pro liberecký sportovní tým FC Slovan Liberec.

 

 

Jak začít tančit?

Chceš s námi začít tancovat/roztleskávat a nevíš jak? Je to velmi jednoduché stačí jen přijít do naší taneční školy. Všechny informace se dozvíš buď na recepci nebo prostřednictvím emailu či telefonu. Zapojit se můžeš v průběhu celého roku, tak neváhej vezmi kamarádku a přijď mezi nás.

Věnovat se ti budou lektoři s mnoha zkušenostmi, kteří se stále vzdělávají a sami aktivně tančí.

Na recepci máš možnost si zakoupit malé občerstvení či kávu.

Pokud se ti u nás bude líbit, stačí na recepci (nebo na webu) vyplnit přihlášku a můžeš začít tancovat.

2 ZKUŠEBNÍ LEKCE JSOU VŽDY ZDARMA

Co s sebou?

S sebou ti stačí pouze pohodlné oblečení, něco na přezutí a pití. Pití si taky můžeš zakoupit i u nás.

Start typing and press Enter to search