TAKT má bronz ze Světového poháru

 In Nezařazené
Ve čtvrtek 10.12.2009 se hrstka statečných (celkem 9) vydala na 800 km dlouhou cestu do polských Mikolajek, kde se konal 9. ročník Světového poháru v modern dance.
Takt byl nominován s formací Slow me down.
Po náročné cestě a velkých nervech jsme si odvezli neuvěřitelné 3. místo  !!!
Po 13-ti hodinové cestě po lepších, ale i šílených polských silnicích (odjížděli jsme ve čtvrtek 20:30, příjezd v pátek 9:30) se před námi z ničeho nic (jeli jsme lesy a močály ) vynořil čtyř-hvězdičkový hotel Golebiewsky.
Byli jsme úplně v šoku – v hotelu se chodí jen po červených kobercích, je celý zdobený, má v sobě bowling, aquapark, kluziště a jistě i další vychytávky, ale bohužel na to jsme neměli čas. Po chvilkovém odpočinku začala příprava na náš vrcholný výkon  a nervy začaly pracovat.
Co teprve, když jsme přišli k soutežnímu parketu – sice bylo hodně lidí dotčeno, že polští soutěžící vyhrávají většinu soutěží, ale když jsme to viděli, bylo to opravdu právem. Prostě bomba , nikdy jsme nic takového nezažili a i kdybychom zůstali na posledním 6. místě, byli bysme vděční za tu zkušenost a podívanou…(to u nás vidíme jen SYTYCD…). O to větší radost přišla při vyhlašování, opravdu jsme nečekali medailové umístění. Radost byla obrovská a plní dojmů jsme museli začít zase balit – čekala nás ihned cesta zpět – dalších 13 hodin… Jste úžasní že jste to vydrželi.
Moc proto děkujeme tanečnicím a tanečníkům Kačce a Kačce, Lucce, Eunice, Kašpinu a Strakymu za to, že to s námi celý ten rok vydrželi, nevzdali to – hlavně ty tréninky teď a díky nim a podpoře Kačky Bartoňové jsme se mohli dostat tam kde jsme byli!!! Díky moc, byl to s vámi úžasný zážitek
Vaše Kačka a Verča

Start typing and press Enter to search