TAKTSHOW 2018 – „25 LET“

 In NOVINKY A REPORTY

Letošní 24. TAKT show se konala v libereckém domě kultury v neděli 10. června. Show nesla název „25 LET“ a trvala celé 3 hodiny s malou 20ti minutovou přestávkou. Celá show byla věnována výročí skupiny. Vystoupení uváděl zpěvák a moderátor Vojta Drahokoupil, který v druhé polovině také zazpíval. Vojto hodě štěstí v kariéře.

Začátek večera začal vzpomínkovým videem, u kterého ukápla nejedna slza. Na něj navázali bubeníci ARIES svým energickým vstupem.

Na scéně se vystřídalo více jak 350 skvělých tanečníků ve věku od 3let po nejstarší seniorský team. TAKT se Vám předvedl ve stylech Street Dance, Disco Dance, Contemporary Dance, Cheerleaders a B-boying.

I když se počasí venku umoudřilo a sprchlo pár kapek, uvnitř v sále bylo velké teplo, proto každý návštěvník dostal hned u vstupu malou pozornost – VODU J. Snad i díky tomu obecenstvo vydrželo na závěrečné defilé, kde jsme sklidili bouřlivý potlesk.

Letos se opět vyhlašovaly ceny:

Do Síně slávy nám vstoupil dlouholetý sponzor PRECIOSA, který nám pomáhá nejen finančně, ale také materiálně při pořádání ligových i postupových soutěží.

Peckou tohoto roku se stala formace z juniorské věkové kategorie, skupinka která se schází 1x v týdnu jen tak pro zábavu. I tak se v disciplíně CONTEMPORARY DANCE 2. LIGA umísťují na finálových příčkách. Pod vedením Nikoly Lukešové a s obří trampolínou dali dohromady formaci VIRTUÁLNÍ REALITA.

Celou show zdobila led obrazovka a zlaté doplňky a motivy k 25-ti letému výročí. Obrazovku zajistila firma THT MUSIC spolu se světli a ozvučením. Kluci téměř bez spánku vydrželi po celý den a za to jim patří velké díky.

Letos bylo odměněno 25tanečníků ze všech sekcí, kteří obdrželi stipendium v celkové hodnotě 6.250,- Kč. Dříčům ještě jednou moc gratulujeme.

 

Krásný večer uzavřel společný tanec všech takťáků a atmosféru zpestřily zlaté a stříbrné konfety, které jako každý rok pobaví především malé děti.

Za celý TAKT bych ráda poděkovala Honzovi Kopáčikovi za hodiny práce na úžasných spotech k jednotlivým vstupům, Nikole Lukešové za značku LS DESIGN, kterou dala dohromady. Dále Helče Hrubé, která celý den vydávala vstupenky a řídila tanečníky směrem k parketu a k ruce jí byla Zuzka Pešková, Zuzka Cihlářová a Markéta Tichá, holky moc díky za Váš čas. V neposlední řadě děkujeme fotografovi Honzovi Strakošovi za jeho každoroční běhání pod pódiem a Lukášovi Váňovi za videozáznam.

Mé osobní díky patří mé pravé a pravé ruce Honzovi a Niky, že dokázali utajit akci „Kačka“. Na Páji proslov, vzpomínkové video, tlupu dětí s kytičkami, obětí a poděkování za roky působení v Taktu, NIKDY NEZAPOMENU!!!

Děkujeme za krásný společný zážitek a těšíme se na vás opět v dalším roce.

Start typing and press Enter to search