TAKTSHOW 2023

 In NOVINKY A REPORTY

Letošní 27. TAKT show se konala již druhým rokem v jablonecké sportovní hale v neděli 11. června. Show nesla název „NA ČERVENÉM KOBERCI“ a trvala celé 2,5 hodiny s malou 20ti minutovou přestávkou. Vystoupení uváděl herec a moderátor Ondřej Kolín.

Začátek večera začal INTREM, kde se ukázal celý trenérský tým.

Na scéně se vystřídalo na 300 skvělých tanečníků ve věku od 3let po nejstarší oldschool team. TAKT se Vám předvedl ve stylech Street Dance, Disco Dance a Contemporary Dance.

 

Celou show zdobila led obrazovka a balónková brána, kterou po každém vstupu procházeli lektoři a jako poděkování na ně čekala růžička. Obrazovku zajistila firma THT MUSIC spolu se světli a ozvučením.

Letos bylo odměněno 23tanečníků ze všech sekcí. Dříčům ještě jednou moc gratulujeme.

 

Krásný večer uzavřel společný tanec všech takťáků a atmosféru zpestřily zlaté a stříbrné balónky, které jako každý rok pobaví především malé děti.

Za celý TAKT bych ráda poděkovala Míšovi Vackovi za hodiny práce na úžasných spotech k jednotlivým vstupům, Nikole Lukešové za INTRO, které dala dohromady. Dále Martě Vackové, která celý den vydávala vstupenky a řídila tanečníky směrem k parketu. V neposlední řadě děkujeme fotografce Martě RozkovcovéToničce Váňové za videozáznam.

Mé osobní díky patří mé pravé a pravé ruce Péťe Suchánkové a Ádě Lazurové.

DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ SPOLEČNÝ ZÁŽITEK A TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V DALŠÍM ROCE.

Start typing and press Enter to search