TANEČNÍ KUPINA ROKU 2018 – REGIONÁLNÍ KOLO – Most 18.3.

 In NOVINKY A REPORTY

V neděli v časných ranních hodinách vyjeli TAKŤáci na první letošní formační soutěž do Mostu, kde se konalo regionální kolo TANEČNÍ SKUPINY ROKU. Všech 237 tanečníků ve13ti formacích úspěšně postoupilo do dalšího kola na Mistrovství Čech. Velké díky patří všem trenérům, jmenovitě Honza Kopáčik, Lucka Konopíková, Zuzka Bočková, Terka Hrubá, Kája Zoulová, Niky Lukešová, Sára Straková, Adéla Lazurová, Katka Štěpánková, Šárka Pokorná, Deny Sýkorová, Bára Sýkorová, Kája Prokopová, Petra Petrová a Lucka Kroupová.

V 9hodin ráno startovali ti nejmenší MINI dětičky se svou choreografií NAŠE MÁMA ANNA eS v disciplíně Great Freestyle a hodnocení poroty jim přineslo 1. místo. Další disciplínou byla dětská kategorie Great Freestyle, bylo to nejpočetnější zastoupení. V semifinále se utkalo 9 skupin, z nichž 3 patřili TAKTu. Při vyhlašování postupu do finále se radovali všechny naše formace a ve finále se umístili takto. Choreografie JAK SE ZBAVIT MOLŮ? Obsadila medailové 2. místo, sestavička DOLE V DOLE se radovala z 5. místa a spokojená byla také skupinka ČOKOLÁDOVÉ ŠÍLENSTVÍ, která obsadila 6. místo. V dětské kategorii se pokračovalo a přešlo se do profi show Great Freestyle. Choreografie ZLODĚJI PONOŽEK si přivezla 1. místo.

Po malé pauze se odstartoval blok juniorů, dospělé kategorie a seniorů. Začalo se základní ligou Disco. I zde si takťáci odvezli cenné kovy. Formace SURROUNDED BY GIRLS si vytančila 3. místo. Za profi show Disco startovala choreografie GIRLS WITHOUT LOVE, která obsadila 1. místo. Za kategorii Show Art jsme měli obsazení v juniorské i dospělé věkové kategorii. Juniorská skupinka VIRTUÁLNÍ REALITA si přivezla 1. místo a dospěláci s formací NENÍ TO DIVNÝ, JEN JINÝ si vytančili 2. místo. Junioři si zatančili také v základní lize Hip Hopu s formací BUM BUM TAM TAM a získali ve finále 5. místo. V profi show Hip Hop si přivezli junioři 1. místo se sestavou BE YOURSELF a dospěláci s choreografií PARTICULAS obsadili 2. místo. Poslední dospěláckou choreografií v disciplíně Disco byla WOMEN´S PLEASURE, ta si přivezla 3. místo. I náš OLDSCHOOL TEAM měl premiéru a v seniorské kategorii s choreografií PEČEME S LÁSKOU … PODJEŠTĚDSKÁ S.R.O. přivezli 4. místo.

Další soutěž nás čeká opět v Mostě 24. 3., už teď se těšíme na zážitky s naší velkou takťáckou rodinou.

Start typing and press Enter to search