Trojnásobní Mistři České republiky

 In Nezařazené
V sobotu 7. 3.  se konalo v berounské sportovní hale Mistrovství ČR v sólech, duetech a malých formacích disciplíny Street dance show.
Na soutěž jsme odjeli v 5-ti členné výpravě pod dohledem maminek a jednoho tatínka , kteří se o děti po celou dobu soutěže starali.
Soutěže se zúčastnilo dueto dětské věkové kategorie – Barbora Sýkorová a Šárka Pokorná s předtančením Kdo z Koho. Holky nám předvedly, že i v ringu s boxerkama na rukou se dá opravdu zatančit ledasco. Porota je ohodnotila prvním mísem. Holky si ale odvezly nejen prvenství z MČR, ale také nominaci na MS.
Další dueto v juniorské věkové kategorii bylo neméně úspěšné. Martina Rozkovcová a Petra Beníšková skončily se svým předtančením Fast Food v semifinále pod čarou. Letos tančí za juniorskou kategorii poprvé a tak i jim patří velký obdiv.
V sólech dětské věkové kategorie zabodovala Petra Beníšková, která si přivezla zlatou medaili a také nominaci na MS. Petry téma Táboření bylo opravdu pestré. Tancem předvedla co vše jí může potkat na prázninách pod stanem, ve špatném i krásném počasí a porotu pobavil vyrobený obří špekáček.
V sólech juniorské věkové kategorie se utkalo nejvíce tanečníků. Naše Nikola Lukešová a Martina Rozkovcová se nedaly.
Martina s tématem Crazy Bar minula finále, ale uznání si opravdu zaslouží. Letos poprvé v juniorech a hned na MČR v semifinále.
Nikola Lukešová si vytančila zlatou medaili a rovněž postup na MS. Její číslo Backstage Moulin Rouge ohromilo nejen porotu, ale také obecenstvo.

Start typing and press Enter to search