VZHŮRU NA PALUBU – Česká Beseda Raspenava – 14.-19. 8. 2016

Taneční škola TAKT Liberec pořádá již čtrnáctým rokem LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR, , tentokrát v areálu Česká Beseda Raspenava. Opět jsme si pro Vás připravili týden plný tance a zábavy, tak neváhejte a připojte se k našemu prázdninovému dobrodružství.

V letošním roce jsme pro Vás opět připravili mnoho novinek a zábavy, a pevně věříme, že týden v naší společnosti bude příjemným zakončením Vašich prázdnin.

Celý taneční týden je připraven tak, abyste se naučili co nejvíce nových variací,  dokonalili se v taneční technice a především se připravili na novou taneční sezónu.

To vše je doplněno zábavným programem plným her a soutěží, promítáním videa a na závěr Vás čeká náš tradiční společenský večer, kde si navzájem všichni ukážete vše, co jste se za jeden týden na Letní taneční škole s TAKTem naučili.

Dětský termín je určen pro takťáky narozené do roku 2006. Tanečníci, kteří v nové sezóně 2015 / 2017 dovrší maximálně 11 let věku, řídíme se dle pravidel CDO. Všichni účastníci dětského termínu jsou pod dohledem „chůviček“- dospělého dozoru. Ve volných chvílích se starají o doplňkový program, který vyplní čas mezi jednotlivými tanečními bloky. Každý den je připraveno několik soutěží rozvíjejících děti v různých oblastech. Nejlepší oddíly či jednotlivci jsou na konci týdne odměněny.

Místo pobytu

Česká Beseda, Nádražní, Raspenava (cca 28 km od Liberce)

Nástup a ukončení

Nástupní den pro děti je neděle. Prezence nástupu proběhne při odjezdu na hlavním vlakovém nádraží Liberec. Ukončení je pro děti v pátek. Zabalení, předání pokojů, nástup do vlaku a aut a hurá na hlavní vlakové nádraží Liberec, kde si své dětičky opět převezmete.

Doprava

VLASTNÍ nebo SPOLEČNÝ ODJEZD VLAKEM, nutné vyplnit v přihlášce. Bude vystaven speciální vagón jen pro naší skupinu, jde o přímý spoj Liberec – Raspenava. Cílová zastávka je přímo v místě Raspenavy naproti České Besedě. Kufry budou odbaveny dodávkou.Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu. Pokud budete využívat vlastní dopravu, je nutné se předem domluvit s pořadatelem tábora.

Převzetí dětí 14. 8. 2016 v 8:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec

Odjezd vlaku v 9:00 hod

Příjezd vlaku 19. 8. 2016 v 9:22 hod

Předání dětí v 9:30 hod u hlavního vstupu hlavního nádraží Liberec

Stravování

Účastníci Letní taneční školy s TAKTem 2016 budou mít zajištěno stravování v místě ubytování. Plná penze obsahuje snídani, oběd, večeři a 2x svačinu. Zajištěn je celodenní pitný režim.

Ubytování

Účastníci Letní taneční školy s TAKTem 2016 budou ubytováni přímo v České Besedě. Česká Beseda má kapacitu 60 míst (pokoje jsou po 2, 4,8,12ti, na každém pokoji je vlastní WC, umyvadla a sprchový kout). Na pokojích jsou peřiny, polštáře, povlečení. Na patře je klubovna s TV a kuchyňský kout.

Výuka

Česká Beseda nabízí 2 tréninkové prostory přímo v budově. Velký zrcadlový sál – taneční parket 12x19m. Malý sál – taneční parket 12x7m.

Vybavení areálu

V místě velkého sálu je malý bar, který můžete v době volna využít ke koupi nějaké sladkosti, kávy, pohledu atd. V areálu je pískoviště, víceúčelová asfaltová plocha, travnatá zahrada. V obci Raspenava je dětské hřiště, koupaliště a obchod.

Doplňkový večerní program

Každý večer je pro všechny účastníky dětského tábora připraven večerní program (soutěže, hry, promítání tanečních filmů, koncertů a soutěží. Pomyslným vrcholem je závěrečný večer, kde si naši účastníci připravují vystoupení, která jsou předvedením celotýdenní práce, jelikož obsahem choreografií bývají variace a prvky, které se právě u nás naučili. Kromě toho je závěrečný večer také poděkováním a loučením se s celou Letní taneční školou s TAKTem.

Programová část výuky

Letní taneční tábor TAKT 2016 je určen dětem s ukončenou první třídou základní školy. Podrobnější informace o věkovém rozdělení a termínech pobytu najdete na dalších stránkách. Táborníci si vyzkouší mnoho různých tanečních stylů od street dance, hip hop, modern a contemporary a disco dance. Letos opět lekce baletu a taneční gymnastika.

Lektoři

TAKT lektoři

Táňa Stluková – (základy baletu a gymnastiky) Pracovala na střední a vysoké škole pedagogické v magisterském studijním programu TĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT. Získala titul mistryně sportu ve sportovní gymnastice a jako trenérka gymnastiky působí už od svých 20ti let. Pracovala také jako trenérka moderní gymnastiky v Jablonci nad Nisou. Nyní trénuje 4 roky TWIRLING a sportovní gymnastiku v Liberci. Dále se stará také o techniku libereckých krasobruslářů.

 

Dětským tanečním táborem Vás provedou ti nejlepší lektoři dětských, juniorských i dospělých formací. Naučí Vaše děti různým stylům Disco Dance, Street, Hip Hop, Modern, základy baletu a gymnastiky.

Cena

Cena pobytu činí 3200,- Kč včetně DPH.

Úhrada platby je nutná nejpozději do konce května. V ceně jsou zahrnuty taneční lekce s lektory TAKTu Liberec a externími lektory, doprovodný program, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, odměny a výhry, zdravotní dozor a pro děti celodenní dohled „chůviček“.  Každý účastník si odveze hodnotné pamětní dárečky. Pokud se z jedné rodiny přihlásí 2 a více osob, získává každý slevu 100,- Kč. Upozorňujeme, že v ceně není zahrnuto pojištění.

Storno podmínky

Při odhlášení v den odjezdu se uhrazená částka nevrací. Při zrušení v době 14-ti dnů před zahájením tábora činí storno poplatek 50% z uhrazené částky a při zrušení měsíc před zahájením tábora činí storno poplatek 20% z uhrazené částky.

Přihláška, informace a kontakty

Každý účastník Letní taneční školy s TAKTem se musí písemně přihlásit. Přihláška ke stažení níže nebo na recepci TAKTu Liberec.

Součástí přihlášky je kopie s informací o platbě (složenka, výpis BÚ, kopie stvrzenky). Nedílnou součástí přihlášky je podpis zákonných zástupců nebo účastníka, který souhlasí se storno podmínkami uvedenými níže a je srozuměn s táborovým řádem Letní taneční školy.

PŘIHLÁŠKA + BEZINFEKČNOST + LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI KE STAŽENÍ

Vyplněné přihlášky, prosím, odevzdejte na recepci nebo zasílejte na adresu TS TAKT Liberec uvedenou níže, nejpozději však do KONCE KVĚTNA.

Prosíme, uschovejte si tyto materiály, slouží jako informace k odjezdu a obsahují dokumenty, které je nutné předložit u odjezdu. Při jakékoliv změně či doplňkové informaci Letní taneční školy Vás budeme informovat (pokud uvedete e-mailové spojení, pošleme informace v elektronické podobě).

Upozorňujeme, že při nástupu bude třeba doložit list s informacemi o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti (dle nové normy nemusí mít junioři a dospělí, jelikož nejednou na plných 7 dní), u osob mladších 15 let také kopii zdravotní karty.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat

Pořadatel a organizátor:

Ing. Katka Štěpánková

tel.: +420 777 256 959, takt-lbc@seznam.cz

 

Sekretariát:

Nikola Lukešová

tel.: +420 608 866 573, nlukesova@seznam.cz

 

Kontaktní adresa:

TAKT Liberec

České Mládeže 553/153, 460 08 Liberec 8

 

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 405092193/0300

Konstantní symbol: 0308

Variabilní symbol: rodné číslo tanečníka

Poznámka: příjmení tanečníka

Co s sebou na tábor

Prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti dítěte

Na následující stránce naleznete Prohlášení o bezinfekčnosti a potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte, které společně s léky, které dítě užívá (léky, prosím, dejte do sáčku a označte jménem dítěte), odevzdáte při odjezdu u autobusu + kopii průkazu pojištěnce

Oblečení

• spodní prádlo (ponožky, pyžamo, košilka, atd.)

• plavky

• tréninkové oblečení na každý den

• oblečení do terénu (pro příznivé i nepříznivé počasí)

• teplé oblečení na večerní posezení u ohně

• obuv na trénink, do terénu, letní obuv

• děti masku na karneval (letos máme téma „WESTERN GAME”, zde můžete popustit svou fantazii)

Hygiena

• osobní hygienické potřeby

• osuška k hygieně, osuška k venkovnímu koupání

• kapesníčky (nejlépe papírové)

• opalovací krém, repelent

• sluneční brýle, pokrývka hlavy proti slunci

• povlečení nebo spací pytel

Ostatní

• kapesné (je možné uschovat u vedoucího tábora nebo trenéra), za mobilní telefon, MP3 přehrávač či I-Pod a další podobné cennosti si táborník ručí sám

• kapesné u malých dětí budeme vybírat, jelikož jsou schopný vše utratit hned první den. Dejte jim tedy na každý den drobné do podepsané peněženky.

Start typing and press Enter to search