ZÁVĚREČNÝ WORKSHOP MODERN&STREET

 In Nezařazené

Konec školního roku se nám blíží závratnou rychlostí a proto jsme si pro vás na úplný závěr letošní sezóny připravili hned dvojici workshopů se špičkamy české republiky ve STREET DANCE i MODERN DANCE!

Workshopy jsou povinné pro soutěžní kategorie JVK A, JVK B, HVK A, HVK B – zúčastnit se můžete buď street ws nebo modern ws – výběř je na vás. Pro zájemce o oba workshopy – zvýhodněná cena! Workshopy jsou otevřené i pro tanečníky mimo TAKT Liberec a proto je počet míst omezen – přihlášky na recepci.

Cena: 300,-/WORKSHOP (DVA WS 550,-)

Den bude rozdělen na dopolední workshop MODERN DANCE se Šimonem Kubáňem a odpolední STREET DANCE workshop se ZIZOE.

Šimon Kubáň

vystudoval konzervatoř Taneční Centrum Praha, kde působil v juniorském souboru Balet Praha Junior, další interpretační zkušenosti načerpal v angažmá Baletu Jihočeského divadla a Pražského Komorního Baletu, a také jako hostující tanečník ve Státní Opeře Praha, Baletu F.X. Šaldy v Liberci, Národním divadle Praha, a dalších. Tančil v dílech předních choreografů a pedagogů, jako jsou Jiří Kylián, Václav Kuneš, Uri Ivgi a Johan Greben, Ramon Oller, Irma Rubio, a další.
Šimon se od roku 2009 věnuje tvorbě choreografie. Jeho práce se představili v rámci festivalů v ČR, Maďarsku, vyhrál choreografickou soutěž v Polsku, Special prize na soutěži v Mexiku a vytvořil choreografii pro Mezinárodní Filmový Festival v Karlových Varech. Jeho choreografie jsou součástí repertoáru několika českých souborů.
Jako pedagog vyučoval v rámci tanečních workshopů v mnoha městech ČR a v Izraeli. Působí jako porotce moderního tance na Mezinárodním festivalu pro mládež.
Momentálně působí jako umělec na volné noze. Má za sebou premiéry svých prací v Praze, projekt v Litvě, hostování v portugalském souboru Vortice Dance Company (turné v Brazílii) a samozřejmě se věnuje lektorské činnosti, především ve studiu Contemporary.

Popis lekce:
Šimonova lekce se zaměřuje na pohyb těla v prostoru, vnímání dynamiky pohybu, práci s podlahou (floor work) a uvědomění si každé aktivní části těla při tanci. Skládá se z několika kratších variací, sekvencí na zahřátí a práci s principy současného tance, zakončená je variací delší. Nechybí technická stránka, streching, ani Michael Jackson.

 

Zuzana „Zizoe“ Veselá

Lektorka, choreografka, freestyler a profesionální tanečnice v JAD Dance Company.

Od malička vyrůstala na soulu, jazzu, funku a hip hopu a to ji ovlivnilo na celý dosavadní život a odrazilo se to v jejím tanci.

Ráda tančí a dál předává House Dance, Hip Hop a poslední dobou se zajímá i o Locking. Ve všech těchto stylech se aktivně stále dál vzdělává.

V jádru se ale cítí jako univerzální tanečník, kterého baví tanec všestranně a nevyhýbá se jakýmkoli tanečním zkušenostem.

Tanečnice Kanye Westa na Evropské tour 2011; lektorka na Street Dance Kempu 2008, 2009; tanečnice zpěvačky Rey Rey na jejím koncertě v Praze 2010 a slovenské R&B zpěvačky Mishy, choreografka pro skupinu Moja Reč, spolupráce s Vladimírem 518 a mnohé další…

Start typing and press Enter to search