ZLATO, STŘÍBRO, BRONZ PRO TAKT LIBEREC ZE SOUTĚŽE SPIRIT CHEER CUP 2016

 In Nezařazené

Spirit Cheer Cup je soutěž ve sportovním cheerleadingu, která se letos konala 26. 11. 2016 ve Sportovní hale města Plzně. Scéna letošního ročníku byla stylizovaná do pirátské tématiky. Kterou choreografové mohli využít také ve svých soutěžních disciplínách. Soutěžilo se v týmech i malých skupinkách, cheer i dance soutěžní divize ve všech věkových divizích. Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy a zároveň do ECU European Cheer League.

TAKT vyjel nad ránem z Liberce ve 23 členné skupince spolu se svými rodiči, fanouška a hlavně se svými lektorkami Petrou Beníškovou, Denisou Sýkorovou a Bárou Fenckovou.

Krátce po dvanácté hodině vystoupily na taneční plochu naše juniorky v disciplíně Team Freestyle Pom Junior s choreografií TAKT Cheer. Holky ukázaly velmi energickou pirátskou sestavu, která jim přinesla 2. místo. Za tento krásný výsledek se zasloužila Borovcová Kačka, Dušková Barbora, Folková Kateřina, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Jahnová Michaela, Kerhartová Michaela, Koloušková Adéla, Vodrážková Markéta, Volštátová Vanesa.

Necelou hodinu po juniorské kategorii přišla na řadu disciplína Doubles Freestyle Pom Senior, kde jsme měli zastoupení jednoho dua. Čejchanová Bára a Beníšková Petra umí překvapit svou synchronizací a originálními prvky. Porota je umístila na krásné 3. místo.

Po šestnácté hodině byla řada na zkušených seniorkách v disciplíně Team Freestyle Pom Senior. Holky se po loňské zlaté sezóně opět nedaly a ukázaly, že umí postavit krásnou, technickou a divácky zajímavou choreografii. Jejich sestava pod názvem TAKT Cheerleaders si z plzně přivezla 1. místo. Zde je třináct tanečnic, které se o výsledek zasloužily, Beníšková Petra, Čejchanová Bára, Čejchanová Lucka, Fencková Bára, Karlová Adéla, Krejsová Nikola, Masicová Štěpánka, Posadovská Kristýna, Pozlerová Simča, Rezlerová Martina, Serbusová Natálie, Vinklářová Verča, Zálabská Eliška.

Moc děkujeme divákům, fanouškům, rodičům a především lektorům za podporu a těšíme se na další super závody.

Team Freestyle Pom

Borovcová Kateřina JUNIOR 2/2
Dušková Barbora
Folková Kateřina
Holanová Sarah
Hurdálková Eliška
Jahnová Michaela
Kerhartová Lucie
Koloušková Adéla
Vodrážková Markéta
Volštátová Vanesa

Team Freestyle Pom

Beníšková Petra SENIOR 1/2
Čejchanová Lucie
Čejchanová Barbora
Fencková Bára
Karlová Adéla
Krejsová Nikola
Masicová Štěpánka
Posadovská Kristýna
Pozlerová Simona
Rezlerová Nikola
Serbusová Natálie
Vinklářová Veronika
Zálabská Eliška

Doubles Freestyle Pom

Beníšková Petra SENIOR 3/9
Čejchanová Barbora

Start typing and press Enter to search