7x zlato z druhé soutěže Czech Dance Masters 2016 – Hip Hop a Disco Dance

 In Nezařazené

Druhá ligová soutěž proběhla v sobotu 15.10.2016 v Praze. Takťácký tanečníci si přivezli 7 zlatých, 1 stříbrné a 3 bronzové umístění, a spoustu dalších krásných finálových pozic.

V 7:00hod jsme otevřeli dveře od SH Sokol Vinohrady a v 8:00hod už bylo připraveno všech 17 tanečníků na zahájení HIPHOPOVÉHO bloku, který odstartovala malá skupinka juniorů s formací VAGABAGA, složení holek, Švébišová Bára, Straková Sára, Hnyková Kája, Bočková Zuzka, Baudysová Zuzka, Smutná Adéla, Chaberová Bára, vybojovalo 1. místo. Hned po juniorech následovala malá skupinka dospělých, kde měl Takt zastoupení s choreografií H.S.C. CREW ve složení Prokopová Kája, Sýkorová Bára, Fulková Terka, Knorrová Jindra, Šťastná Anička, Hrubanová Lucka, Motyčková Mája, holky si přivezly 1. místo. Obě skupinky k tomuto výsledku přivedl jejich lektor Honza Kopáčik. Ještě dopoledne startovala sólová juniorská kategorie, kde Preisslerová Aneta získala 32. místo a Albrechtová Mája 48. místo. Po obědě přišel na řadu hiphopový blok, ženská sólová kategorie, kde si Konopíková Lucka vytančila 1. místo.

Ve 14:00hod začínal blok DISCO DANCE, kde měl Takt zastoupení ve všech věkových kategoriích a disciplínách. Celkem 30 takťáckých diskařů čekal dlouhý den. Malá skupinka dětí, s názvem CHIQITAS, se probojovala ze semifinále do finálového kola, kde se umístila na 4. místě. O krásný výsledek se postarala Dalecká Anička, Vacková Kačka, Zelinková Verča, Brandová Terka, Knapová Denča, Lukešová Bára. Po malých skupinkách přišli dueta. V hlavní věkové kategorii startovala Lukešová Nikola s Pokornou Šárkou, skvěle provedená sestava je posunula až do finále, kde si vytančili 1. místo. Hlavní kategorii střídala dětská, kde měl Takt zastoupení dvou duet. Na 8. místě skončila Plechatá Klára a Dušánková Šája a duo Štěpánkové Majdě a Vackové Terce skončilo na 10. místě. V juniorské kategorii opět zazářil Vacek Míša a Zelinková Verča, získali ve finále 3. místo. Ještě před prvním vyhlášením čekala na nejmladší a začínající ligaře jejich BASIC SCHOOL disciplína, která se nesla v duchu katnevalovém. Za DRUHÁKY startovala Kryštůfková Pavla 1. místo a Kabešová Amálka 2. místo. Za TŘEŤÁKY startovala Kleinerová Nela, která si vytančila 1. místo a zároveň ocenění za nejhezčí masku a Přívratská Klára rovněž získala 1. místo. Po krátké pauze začala soutěž pro zkušené sólisty. V kategorii děti sólo třídy B tančilo celkem 55 tanečníků a z toho 5 tanečnic z TAKTu, umístily se takto, Zelinková Veronika 3. místo, Klesalová Amálka 13. místo, Knapová Denča 17. místo, Hartmanová Ella 26. místo, Vacková Kačka 29. místo. V kategorii děti sólo třídy A dosáhla na meailové umístění Dalecká Anička, která si přivezla 3. místo. V kategorii MINI předvedla svou minutovku Pivoňková Terka, které se protančila do finále a přivezla 6. místo. Za juniorskou kategorii třídy A nastoupila spolu s dalšími čtyřicetičesti tanečnicemi Řezáčová Anetka, která přivezla do Liberce 19. místo. Ve stejné věkové kategorii třídy C bylo celkem 45 tanečnic a naše tři kočky vytančily 5. místo Jandejsková Bára, Knapová lucie 27. místo a 31. místo Hnyková Kája. Celý den uzavřela dospělá kategorie žen a Lazurová Adéla si vytančila 13. místo.

HIP HOP

SOLO

Preisslerová Aneta JVK A 32/46
Albrechtová Magdaléna JVK A 42-43/46
Konopíková Lucie HVK A 1/13

MALÁ SKUPINKA

     
Švébišová Barbora JVK A 1/7
Straková Sára
Hnyková Karolína
Bočková Zuzana
Baudysová Zuzana
Smutná Adéla
Chaberová Barbora
Prokopová Karolína HVK A 1/5
Sýkorová Barbora
Fulková Tereza
Motyčková Mariana
Hrubanová Lucie
Šťastná Anna
Knorrová Jindřiška

 

DISCO DANCE

SOLO

Pivoňková Tereza MINI 6/27
Dalecká Anna DVK A 3/17
Zelinková Veronika DVK B 3/55
Klesalová Amálie DVK B 13/55
Knapová Denisa DVK B 17-18/55
Hartmanová Ella DVK B 26/55
Vacková Kateřina DVK B 29-31/55
Řezáčová Aneta JVK A 19/47
Jandejsková Barbora JVK C 5/45
Knapová Lucie JVK C 27-28/45
Hnyková Karolína JVK C 31/45
Lazurová Adéla HVK A 13/28
Kryštůfková Pavla BASIC 2.TŘÍDA 1/2
Kabešová Amálie BASIC 2.TŘÍDA 2/2
Kleinerová Nela BASIC 3.TŘÍDA 1/7
Přívratská Klára BASIC 3.TŘÍDA 1/7

DUO

Dušánková Šarlota DVK A 8/19
Plechatá Klára
Štěpánková Magdaléna DVK A 10/19
Vacková Tereza
Vacek Michal JVK A 3/34
Zelinková Veronika
Lukešová Nikola HVK A 1/18
Pokorná Šárka

MALÁ SKUPINKA

Dalecká Anna DVK A 4/11
Brandová Tereza
Lukešová Barbora
Knapová Denisa
Vacková Kateřina
Zelinková Veronika

Start typing and press Enter to search