ČTVRTOU LIGOVOU SOUTĚŽ v taneční sezóně 2015/2016 pořádala TANEČNÍ SKUPINA TAKT LIBEREC 14.11. V LIBERECKÉ HOME CREDIT ARENĚ v hale míčových sportů.

 In Nezařazené

Máme 2x zlato, 2x stříbro a 6x bronz!!!

Podzimní CZECH DANCE MASTERS připravila svou čtvrtou ligovou soutěž v Liberci. Dopoledne proběhla kola Hip Hopová a odpoledne až do pozdních večerních hodin se tančilo Disco Dance.

Taneční skupinu TAKT zastupovalo 50 tanečníků, 25 sólistů, 12 duet a 3 malé skupinky.

Hned ráno si děti odvážely medailová umístění. Dvě malé skupinky pod vedením Honzi Kopáčika přivezly TAKTu zlato a stříbro. Juniorská malá skupinka VAGABAGA na 1.místě. Tanečnice – Baudysová Zuzka, Bočková Zuzka, Hnyková Kája, Chaberová Bára, Smutná Adéla, Švébišová Bára, Straková Sára. Dospělácká malá skupinka HSC CREW na 2.místě. Tanečnice – Fulková Tereza, Prokopová Kája, Hrubanová Lucie, Knorrová Jindra, Motyčková Mariana, Sýkorová Bára, Šťastná Anna.

V sólových kolech startovali děti a junioři. Kačka Chudlářská, která startovala úplně poprvé ve zkušební třídě hobby získala 9.místo. Děti ve třídě A také zkusily Hip Hop sólo poprvé a na parketě jim to slušelo, ve třídě startovalo 34 soupeřů. Zelinková Veronika skončila na 13.místě, Housová Kačka 20.místo, Palánová Kačka a Vacková Kačka 27.místo. V juniorské kategorii startoval za muže Landovský Vítek a získal 9.místo. U žen byl opět velký počet soupeřek, dohromady 39. Do finále se dostala Baudysová Zuzana a obsadila 6.místo, Chaberová Bára 7.místo, Straková Sára 19.místo, Syrová Ilona 29.místo, Nevyhoštěná Pavla 30.místo, Niedobová Andrea 35.místo a Čížková Kristýna 38.místo.

Také dueta startovala letos poprvé. V kategorii Hobby děti Javůrková Bára a Vladyková Míša krásné finálové 6.místo, hned za nimi duo Kapitánová Míša a Lukečová Bára 7.místo. V dětské kategorii třídy A duo  Palánová Kačka a Zelinková Verča  získaly 3.místo, Jandejsková Bára a Picková Niky 10. místo, Housová Kačka a Vacková Kačka 11.místo. Věkovou kategorii junioři zastoupilo duo Hnyková Kája a Švébišová Bára 10.místo, Havlíčková Terka a Heideová Zuzana 11.místo, Straková Sára a Volfová Josefína 12.místo. Do věkové kategorie dospělých se přihlásila dvě dueta a obě bojovala o finálové pozice. Motyčková Mariana a Sýkorová Bára dosáhly na 4.místo, Prokopová Kája a Fulková Tereza si vytančily 6.místo.

Po obědě se začínalo tančit v rytmu diska a první na plac se vydaly malé skupinky. Zde startovala naše nejmladší skupinka dětí třídy A. Pod vedením trenérky Báry Sýkorové holky dosáhly s formací KNOFLÍKAČKY na 3.místo. Tanečníci – Brandová Tereza, Brožková Míša, Dušánková Šarlota, Hartmanová Ella, Javůrková Barbora, Jonešová Natálka, Plechatá Klára.

Po prvním vyhlášení diskařů se do tanečního boje pustila dueta. Jako první dětská kategorie ve třídě A, kde Housová Kačka a Vacková Kačka získaly 3. místo. V juniorské třídě A získaly Smutná Adéla a Vofová Josefína 8. místo.

Posledním blokem byla sóla. Začalo se těmi nejmenšími, nejmladšími ve třídě BASIC SCHOOL. Za druháky startovala Štěpánková Magdaléna, která obsadila 1.místo, Kleinerová Nela 2.místo a Kimmelová Anna 3.místo. Za páťáky startovala Hůzová Anna 1.místo.

V dětské kategorii třídy A obsadila medailovou pozici Dalecká Anna, která skončila na 3.místě. V juniorské kategorii třídy A skončila ve finále na 6.místě Čejchanová Bára, na 27.místě Řezáčová Aneta. Ve třídě B skončily hned za sebou dvě tanečnice, Hellerová Sophia 18.místo, Štrynclová Lucie 19.místo. Za hlavní věkovou kategorii A startovala Prokopová Kája a převzala si medaili za 3.místo.

Další soutěž nás čeká v sobotu 21.11. v Mostě, kde proběhne extraliga a zemská liga.

Start typing and press Enter to search