Poslední Extraliga v Mostu – Haloweenská párty

 In Nezařazené

Podzimní CZECH DANCE MASTERS připravila svou poslední Extraligovou a ligovou soutěž v Mostě. Den byl plný Disco Dance a parket byl rozdělen na 2poloviny.

Taneční skupinu TAKT zastupovalo 34tanečníků, 10sólistů, 7duet a 4malé skupinky.

Taneční den začal brzy a malá skupinka děti A nastupovala na parket již v 9hod ráno. Choreografie KNOFLÍKAČKY získala 3. místo, výsledek se zasloužila trenérka Sýkorová Bára a tanečnice Dušánková Šarlota, Harmanová Ella, Javůrková Barbora, Jonešová Natálie a Plechatá Klára.

Malé skupinky vystřídala sólová řada tanečníků všech věkových skupin a výkonnostních tříd. V dětské kategorii sólo třídy M získal Michal Vacek 3. místo, Zuzka Bajerová 11. místo a Volfová Antonie 12. místo. Ve třídě A získala Anička Dalecká 8. místo. V juniorské kategorii třídy M reprezentoval Urban Eric, který ve finále získal 5. místo, Čejchanová Bára 25. místo a Straková Sára 32. místo. Ve třídě A dosáhla na 15té místo Anetka Řezáčová a ve třídě C zabodovala ve finále Kroupová Lucie a přivezla si 5. místo. V dospělé kategorii se bojovalo o finálovou pozici a to ve třídě M, kde Pokorná Šárka obsadila 3. místo.

Po prvním vyhlášení se do tanečního boje pustila dueta. Jako první dětská kategorie ve třídě M Vacek Míša a Zelinková Verča, získali 9. místo a poprvé v extraligové třídě M startovalo také dueto Housová Kačka a Vacková Kačka, holky si přivezly 13. místo. V juniorské třídě M tančili dvě dívčí dvojice a vytančili si 20. místo Straková Sára a Volfová Antonie a 28. místo Smutná Adéla a Volfová Josefína. Dospělá kategorie také zabodovala. Ve třídě M umístění 8. místo Pokorná Šárka a Svatková Bára, 9. místo Beníšková Petra a Rozkovcová Marťa, 19. místo Majerová Andrea a Syrovátková Jana.

Jako poslední přišly na řadu malé skupinky třídy M. V dětské věkové kategorii startovala choreografie LAMBADA MIX! pod vedením Niky Lukešové získala 6.místo, tanečnice – Dalecká A., Housová K., Picková N., Sivulková V., Vacková K., Vodičková M. V juniorské věkové kategorii pod vedením Niky Lukešové získala choreografie LITTLE BAD GIRLS 10. místo a to v tomto složení tanečnic Čejchanová Bára , Hnyková Kája, Řezáčová Aneta, Smutná Adéla, Straková Sára, Volfová Josefína. V dospělé kategorii ve třídě M získala choreografie ŽENY V POKUŠENÍ 3. místo, pod vedením Honzi Kopáčika, tanečnice – Beníšková Petra, Hrubá Tereza, Lukešová Nikola, Pokorná Šárka, Prokopová Kája, Rozkovcová Marťa a Svatková Bára.

Mistrovství České republiky a tedy poslední vyvrcholení ligové soutěže se bude konat v Bohumíně.

SOLO
Vacek Michal DVK M 3/6
Bajerová Zuzana DVK M 11/33
Volfová Antonie DVK M 12/33
Dalecká Anna DVK A 8/18
Urban Eric JVK M 5/6
Čejchanová Barbora JVK M 25/52
Straková Sára JVK M 32/52
Řezáčová Aneta JVK A 15/42
Kroupová Lucie JVK C 5/35
Pokorná Šárka HVK M 3/20

 

DUO
Vacek Michal DVK M 9/21
Zelinková Veronika
Housová Kateřina DVK M 13/21
Vacková Kateřina
Straková Sára JVK M 20/30
Volfová Antonie
Smutná Adéle JVK M 28/30
Volfová Josefina
Pokorná Šárka HVK M 8/25
Svatková Barbora
Beníšková Petra HVK M 9/25
Rozkovcová Martina
Majerová Andrea HVK M 19/25
Syrovátková Jana

 

MALÁ SKUPINKA
Dalecká Anna DVK M 6/10
Housová Kateřina
Picková Nikola
Sivulková Veronika
Vacková Kateřina
Vodičková Markéta
Jandejsková Barbora
Dušánková Šarlota DVK A 3/3
Hartmanová Ella
Javůrková Barbora
Jonešová Natálie
Plechatá Klára
Čejchanová Barbora JVK M 10/13
Hnyková Karolína
Řezáčová Aneta
Smutná Adéle
Straková Sára
Volfová Josefina
Beníšková Petra HVK M 3/11
Hrubá Tereza
Lukešová Nikola
Pokorná Šárka
Prokopová Karolína
Rozkovcová Martina
Svatková Barbora

Start typing and press Enter to search