DRUHÁ LIGOVÁ SOUTĚŽ, 1X STŘÍBRO, 2X BRONZ

 In NOVINKY A REPORTY

Na sobotní soutěž v Praze, kde se konala druhá ligová soutěž v sezóně, vyjelo z Taku 32 tanečníků. Lektoři, rodiče i sourozenci fandili a podporovali všechny účastníky a dovedli je ke krásným výkonům a umístěním.

V hiphopovém bloku startovali dospěláci v duetu a solu. Vojtěch Rutkovský ve svém sóle vytančil 4. místo a v duetku pak se Zuzkou Bočkovou obsadili 8. místo.

Odpoledne se utkali „Diskaři“, první blok odstartovali sólisti. V dětské kategorii třídy A si vytančila 22. místo Nela Kleinerová. V kategorii B se dařilo takto, 11. místo Lucie Svobodová, 35. místo Dominika Vránová a, 58. místo Markéta Grégrová.

Sólisty vystřídaly malé skupinky. V dospělé kategorii tančilo sedm tanečnic se sestavou HEAVEN LADIES (tanečníci Beníšková P., Kroupová L., Čejchanová B., Zálabská E., Lazurová A., Straková S., Vodrážková M.), pod vedením Niky Lukešové a Petry Beníškové obsadili 2. místo. V dětské kategorii se také bojovalo ve finále a to pod vedením Báry Sýkorové s choreografií MAMBO No. 7, 3. místo (tanečníci Češková M., Vacková T., Štěpánková B. a M., Pivoňková T., Delišová A., Přívratská K.).

Po vyhlášení přišla na řadu dueta. V dětech startovala dueta tři. Na 6. místě se umístila Majda Štěpánková s Terkou Vackovou, Míša Češková a Bára Štěpánková obsadily  9. místo a na 13. místě se umístila Lucka Lempachová s Toničkou Šourkovou. V juniorech tančila dueta dvě a skončila v tomto pořadí. 5. místo Lucka Králová a Michal Vacek, 13. místo Šarlota Dušánková a Lenka Havelková.

K večeru patřil parket juniorkám sólistkám. Ve třídě A se holky probojovali do finále a umístili se na 3. místě Anička Dalecká, na 4. místě Eliška Svatošová. Semifinálové 13. místo patřilo Martině Koudelkové. Ve třídě B se umístila Bára Javůrková na 17. místě a ve třídě C obsadila Patricie Mikulášová 30.místo.

HIP HOP

SOLO

Rutkovský Vojtěch HVK A 4/4

DUO

Rutkovský Vojtěch HVK A 8/8
Bočková Zuzana

DISCO DANCE

SOLO

Kleinerová Nela DVK A 22/41
Svobodová Lucie DVK B 11-12/71
Vránová Dominika DVK B 35-37/71
Grégrová Markéta DVK B 58/71
Dalecká Anička JVK A 3/29
Svatošová Eliška JVK A 4/29
Koudelková Martina JVK A 13/29
Javůrková Bára JVK B 17/23
Mikulášová Patricie JVK C 30/38

DUO

Štěpánková Majda DVK A 6/27
Vacková Terka
Štěpánková Barbora DVK A 9/27
Češková Michaela
Lempachová Lucka DVK A 13/27
Šourková Tonička
Králová Lucie JVK A 5/37
Vacek Michal
Dušánková Šarlota JVK A 13-14/27
Havelková Lenka

MALÁ SKUPINKA

Češková Míša DVK A 3/7
Přívratská Kája
Štěpánková Barbora
Štěpánková Majda
Delišová Anička
Pivoňková Tereza
Vacková Tereza
Beníšková Petra HVK A 2/4
Čejchanová Bára
Kroupová Lucka
Lazurová Adéla
Vodrážková Markéta
Straková Sára
Zálabská Eliša

Start typing and press Enter to search