PRVNÍ LIGOVÁ SOUTĚŽ, 1X ZLATO, 2X BRONZ

 In NOVINKY A REPORTY

Začala nám nová ligová sezona, kterou jsme odstartovali v sobotu 28.9.v Táboře. Hned na první soutěži se lektoři spolu se svými svěřenci těšili z krásných výsledků. Na sobotní soutěž odjelo celkem 29 tanečníků z Taktu.

Blok ve stylu Disco Dance odstartovaly děti sólo třídy B, všechny čtyři bojovnice ten den tančili svou sólovou sestavu poprvé a utkali se ve skupince s 61 soupeřkami. Na 14. místě se umístila Svobodová Lucka, 37. místo obsadila Vránová Domča, Grégrová Markéta 50. místo a Husnik Karolína 56. místo.

Po prvním vyhlášení přišly na řadu malé skupinky. V dospělé kategorii tančilo sedm tanečnic se sestavou HEAVEN LADIES (tanečníci Beníšková P., Kroupová L., Čejchanová B., Zálabská E., Lazurová A., Straková S., Vodrážková M.) a pod vedením Lukešové Niky a Beníškové Petry získaly 1. místo. V dětské kategorii se také tančilo o medaile, pod vedením Sýkorové Báry získala choreografie MAMBO No. 7 krásné 3. místo (tanečníci Češková M., Vacková T., Štěpánková B. a M., Pivoňková T., Delišová A., Přívratská K.).

Dalším želízkem v ohni byla dueta. V dětech startovala dueta čtyři. Na 3. místě se umístila Štěpánková Majda s Vackovou Terkou, na 12. místě skončila Štěpánková Bára s Češkovou Míšou, 18. místo patřilo Lempachové Lucce a Šourkové Toničce a 19. místo obsadila Ducháčková Lucka s Husnik Kájou. V juniorech tančila dueta dvě a skončila v tomto pořadí. 8. místo Králová Lucka a Vacek Michal, 13. místo obsadila Dušánková Šarlota s Havelkovou Lenkou.

Třetím blokem byla sóla. V juniorské kategorii třídy C, kde poprvé bojovala Mikulášová Patricie a vytančila si 27. místo. Ve třídě B si vytančila 16. místo Javůrková Bára. Ve třídě A se opět tančilo ve finále kam se protančila Dalecká Anička a získala 6. místo a Koudelková Martina 7. místo. V semifinále patřilo 13. místo Svatošové Elišce.

VÝSLEDKY LIGY 28.9.2019

DISCO DANCE

SOLO

Svobodová Lucie DVK B 14/61
Vránová Dominika DVK B 37/61
Grégrová Markéta DVK B 50/61
Dalecká Anička JVK A 6/27
Koudelková Martina JVK A 7/27
Svatošová Eliška JVK A 13/27
Javůrková Bára JVK B 16/19
Mikulášová Patricie JVK C 27/28

DUO

Štěpánková Majda DVK A 3/28
Vacková Terka
Štěpánková Barbora DVK A 12/28
Češková Michaela
Lempachová Lucka DVK A 18/28
Šourková Tonička
Husnik Kája DVK A 19/28
Ducháčková Lucka
Králová Lucie JVK A 8/27
Vacek Michal
Dušánková Šarlota JVK A 13/27
Havelková Lenka

MALÁ SKUPINKA

Češková Míša DVK A 3/5
Přívratská Kája
Štěpánková Barbora
Štěpánková Majda
Delišová Anička
Pivoňková Tereza
Vacková Tereza
Beníšková Petra HVK A 1/2
Čejchanová Bára
Kroupová Lucka
Lazurová Adéla
Vodrážková Markéta
Straková Sára
Zálabská Eliša

 

Start typing and press Enter to search