Máme 1x zlato, 1x stříbro a 4x bronz z první Extraligy Disco Dance v Mostě!

 In Nezařazené

V sobotu se naši tanečníci vypravili na první letošní Extraligu Disco Dance do Mostu. Ve finálových bojích jsme získali jednu zaltou, jednu stříbrnou a 4 bronzové medajle. Podívejte na kompletní výsledky a fotoreport.

Podzimní CZECH DANCE MASTERS připravila svou první Extraligovou soutěž v Mostě. Den byl plný Disco Dance a parket byl rozdělen na 2poloviny. Na jedné soutěžila Extraliga třídy M a na druhé ligová třída A, B, C.

Taneční skupinu TAKT zastupovalo 33 tanečníků, 15 sólistů, 9 duet a 3 malé skupinky.

Už z prvního vyhlášení si tanečníci odváželi medailová umístění. V dětské kategorii sólo třídy M získal Michal Vacek 2. místo, Zuzka Bajerová 3. místo. Ve třídě A získala Volfová Antonie 3. místo. Ve třídě B 35. místo Anička Dalecká. V juniorské kategorii třídy M získal 3. místo Urban Eric. Třídu A reprezentovala Straková Sára, která si vytančila 1. místo, Čejchanová Bára 3. místo a Řezáčová Anetka 26. místo. Ve třídě B nastoupila na plac Hellerová Sophia a získala 12. místo. A třídu C zastupovala Kroupová Lucie 11. místo. V dospělé kategorii se také bojovalo o medailové pozice a to hned ve třídě M, kde Pokorná Šárka obsadila 3. místo, Svatková Bára 16. místo, Cypriánová Bára 17. místo, Ráchotová Monča 18. místo. Jediné zastoupení ve třídě A měla Prokopová Kája, která si ve finále odvezla 6. místo.

Po prvním vyhlášení se do tanečního boje pustila dueta. Jako první dětská kategorie ve třídě A, kde Vacek Míša a Zelinková Verča získali 4. místo a 10. místo Houcová Kačka a Vacková Kačka. V juniorské třídě M zůstaly hned za sebou dvě dívčí dvojice 15. místo Čejchanová Bára a Zálabská Eliška, 16. místo Straková Sára a Volfová Antonie. Ve třídě A se do finále probojovala dvojice Smutná Adéla a Volfová Jossefína, holky získaly 6. místo. Dospělá kategorie také zabodovala. Ve třídě A finálové umístění a 5. místo Bucharová Terka a Vinklářová Verča. Ve třídě M jsou výsledky takové, 9. místo Beníšková Petra a Rozkovcová Marťa, 10. místo Pokorná Šárka a Svatková Bára, 15. místo Majerová Andrea a Syrovátková Jana.

Jako poslední přily na řadu malé skupinky. TAKT obsadil do dětské kategorie choreografii LAMBADA MIX! pod vedením Niky Lukešové, která ve třídě A získala 5.místo, tanečnice – Dalecká A., Housová K., Picková N., Sivulková V., Vacková K., Vodičková M.. Juniorky poprvé ve třídě M s choreografií LITTLE BAD GIRLS pod vedením Niky Lukešové získaly 8. místo, tanečnice – Čejchanová Bára, Hnyková Kája, Řezášová Aneta, Smutná Adéla, Straková Sára, Volfová Josefína a Zálabská Eliška. V dospělé kategorii ve třídě M získala choreografie ŽENY V POKUŠENÍ 5. místo, pod vedením Honzi Kopáčika, tanečnice – Beníšková Petra, Hrubá Tereza, Lukešová Nikola, Pokorná Šárka, Prokopová Kája, Rozkovcová Marťa a Svatková Bára.

Všem tanečníkům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci Liberce. Další soutěž nás čeká v pátek 6.11. v Brně.

SOLO

Bajerová Zuzana DVK M 3/24
Vacek Michal DVK M 2/8
Volfová Antonie DVK A 3/14
Dalecká Anna DVK B 35/46
Urban Eric JVK M 3/3
Straková Sára JVK A 1/42
Čejchanová Barbora JVK A 13/42
Řezáčová Aneta JVK A 26/42
Hellerová Sophia JVK B 12/27
Kroupová Lucie JVK C 11/41
Prokopová Karolína HVK A 6/33
Pokorn á Šárka HVK M 3/18
Svatková Barbora HVK M 16/18
Cypriánová Barbora HVK M 17/18
Ráchotová Monika HVK M 18/18

DUO

Vacek Michal DVK A 4/19
Zelinková Veronika
Housová Kateřina DVK A 10/19
Vacková Kateřina
Čejchanová Barbora JVK M 15/18
Zálabská Eliška
Straková Sára JVK M 16/18
Volfová Antonie
Smutná Adéle JVK A 6/28
Volfová Josefina
Bucharová Tereza HVK A 5/11
Vinklářová Veronika
Beníšková Petra HVK M 9/15
Rozkovcová Martina
Pokorná Šárka HVK M 10/15
Svatková Barbora
Majerová Andrea HVK M 15/15
Syrovátková Jana

MALÁ SKUPINKA

Dalecká Anna DVK A 5/7
Housová Kateřina
Picková Nikola
Sivulková Veronika
Vacková Kateřina
Vodičková Markéta
Čejchanová Barbora JVK M 8/8
Hnyková Karolína
Řezáčová Aneta
Smutná Adéle
Straková Sára
Volfová Josefina
Zálabská Eliška
Beníšková Petra HVK M 5/9
Hrubá Tereza
Lukešová Nikola
Pokorná Šárka
Prokopová Karolína
Rozkovcová Martina
Svatková Barbora

Start typing and press Enter to search