Zemská liga Disco Dance a Hip Hop – Praha 2015

 In Nezařazené

Podzimní CZECH DANCE MASTERS pokračovala v Praze. Dopoledne proběhla kola Hip Hopová a odpoledne až do pozdních večerních hodin se tančilo Disco Dance.

Taneční skupinu TAKT zastupovalo 38tanečníků, 7sólistů, 7duet a 4malé skupinky.

Hned ráno si děti odvážely medailová umístění. Dueta Palánová Kačka a Zelinková Verča  získaly 7.místo, Jandejsková Bára a Picková Niky 6. místo. Do věkové kategorie dospělých se přihlásilo dueto Prokopová Kája a Fulková Tereza a vytančily si hned 2.místo.

Dvě malé skupinky pod vedením Honzi Kopáčika přivezli TAKTu zlato a stříbro. Juniorská malá skupinka VAGABAGA na 1.místě. Tanečnice – Baudysová Zuzka, Bočková Zuzka, Hnyková Kája, Chaberová Bára, Smutná Adéla, Švébišová Bára, Straková Sára. Dospělácká malá skupinka HSC CREW na 2.místě. Tanečnice – Fulková Tereza, Prokopová Kája, Hrubanová Lucie, Knorrová Jindra, Motyčková Mariana, Sýkorová Bára, Šťastná Anna.

V Disco Dance se začalo malými skupinkami. TAKT obsadil do dětské kategorie hned dvě choreografie. Obě skupinky zajely opravdu velkou jízdu. KNOFLÍKAČKY pod vedením Báry Sýkorové skončily na 11.místě, tanečnice – Brandová T., Brožková M., Dušánková Š., Hartmanová E., Javůrková B., Jonešová N., Plechatá K.. LAMBADA MIX! pod vedením Niky Lukešové obsadila 6.místo, tanečnice – Dalecká A., Jandejsková B., Housová K., Picková N., Sivulková V., Vacková K., Vodičková M..

Duetka v dětské kategorii to také pěkně rozjela. Vacek Míša a Zelinková Verča ve finále získali 5.místo z 19ti zúčastněných, Housová Kačka a Vacková Kačka v semifinále na 7.místě. Juniorské dueto Smutná Adéla a Volfová Josefína si vytančily 8.místo ze 35ti přihlášených. Hlavní věková kategorie měla také své zastoupení, Bucharová Terka a Vinklářová Verča získaly 9.místo.

Poslední na řadu šli sólisté. V dětské kategorii třídy A se do finálové skupinky dostala Volfová Tonička a přivezla si 2.místo, v kategorii třídy B skončila na 8.místě Dalecká Anička. V juniorské kategorii bylo obsazení ve třídě A, B a C. V kategorii A se dostala do finále Straková Sára a radovala se z 2.místa ze 44ti tanečnic, Čejchanová Bára získala ve stejné třídě 13.místo a Řezáčová Anetka 34.místo. Ve třídě B si zatančila Štrynclová Lucie a získala 20.místo. Hlavní kategorii zastoupila Prokopová Karolína, která si odvezla 9.místo.

Další soutěž nás čeká v sobotu 24.10. v Mostě.

VÝSLEDKY

HIP HOP

DUO
Jandejsková Barbora DVK A 6/9
Picková Nikola
Palánová Kateřina DVK A 7/9
Zelinková Veronika
Fulková Tereza HVK A 3/10
Prokopová Karolína
MALÁ SKUPINKA
Baudysová Zuzana JVK A 1/3
Bočková Zuzana
Hnyková Karolína
Chaberová Bára
Smutná Adéla
Švébišová Barbora
Straková Sára
Fulková Tereza HVK A 2/3
Prokopová Karolína
Hrubanová Lucie
Knorová Jindřiška
Motyčková Mariana
Sýkorová Barbora
Šťastná Anna

DISCO DANCE

SOLO
Volfová Antonie DVK A 2/14
Dalecká Anna DVK B 8/46
Straková Sára JVK A 2/44
Čejchanová Barbora JVK A 13/44
Řezáčová Aneta JVK A 34/44
Štrynclová Lucie JVK B 20/29
Prokopová Karolína HVK A 9/43
DUO
Vacek Michal DVK A 5/19
Zelinková Veronika
Housová Kateřina DVK A 7/19
Vacková Kateřina
Smutná Adéle JVK A 8/35
Volfová Josefina
Bucharová Tereza HVK A 9/16
Vinklářová Veronika
MALÁ SKUPINKA
Dalecká Anna DVK A 6/11
Jandejsková Barbora
Housová Kateřina
Picková Nikola
Sivulková Veronika
Vacková Kateřina
Vodičková Markéta
Brandová Tereza DVK A 11/11
Brožková Michaela
Dušánková Šarlota
Hartmanová Ella
Javůrková Barbora
Jonešová Natálie
Plechatá Klára

Start typing and press Enter to search