Mistrovství České republiky Hlavní kategorie

 In Nezařazené
V sobotu 30.5. se konalo MČR v Hip Hopu.
Hip Hopová soutěž pod názvem Beat Street se konala v Brně. Jelikož se tam ukázalo to nej z České republiky, bylo opravdu na co koukat. Soutěž začala dětmi, kde Takt se svou choreografií „LOST IN A DREAM“ získal 8. místo v disciplíně Hip Hop – II. Liga. Hip Hop byl letos pro takťácké děti novou disciplínou a probojovat se do semifinále na MČR byl pro nás opravdu úspěch a neobyčejný zážitek. Choreografkou je Eunika Rucká.
V neděli 31.5. se konalo MČR Hlavní věkové kategorie.
Tato soutěž se konala v Kladně. Zde se utkaly nejlepší týmy z celé České republiky v disciplíně Street Show formace, Modern formace, Show formace a Disco Dance formace. Takťáci získali nominaci se 4 choreografiemi.
„PNEUSERVIS“ – choreografie v disciplíně Street Show Formace – II. Liga získala 4. místo. Choreografem je Jana Vyhlídalová, Petra Kořínková a Pavel Votík.
„LA STORIA DI MAFIA“ – choreografie v disciplíně Street Show Formace – Extraliga si vybojovala 5. místo a získává tak nominaci na mistrovství Evropy. Choreografem je Nela Forejtová, Kačka Palátová a Honza Kopačík.
„NÁDECH – VÝDECH“ – choreografie v disciplíně Disco Dance – Extraliga si vytančila 5. místo. Choreografem je Honza Kopáčik a Denisa Sýkorová.
„SLOW ME DOWN“ – choreografie v disciplíně Modern Dance – Extraliga získala 5. místo. Choreografem je Kačka Palátová a Verča Hanušová. Tanečníci – Verča Hanušová, Kačka Kořínková, Lucka Kobrová, Kačka Lepšíková, Kačka Palátová, Eunika Rucká, Honza Kašpar a Honza Strakoš.

Start typing and press Enter to search