Mistrovství ČR Dětské a Juniorské kategorie

 In Nezařazené
V sobotu jsme se reprezentovali na MČR v Brně. Přívezli jsme si 2x stříbrné, 1x čtvrté a 1x páté místo. Dvě formace získávájí nominaci na mistrovství Evropy a světa.
MČR se konalo v Bobycentru v Brně. Soutěž byla krásná, nálada perfektní a výkony špičkové. Porota měla v takové konkurenci nelehké rozhodování.
„CUKRÁRNA SNŮ“ – choreografie v disciplíně MINI Street Show formace (děti od 4 let do 8 let) si vytančila 4. místo. Choreograf – Petra a Veronika Biliková.
„3 MINUTY V LAS VEGAS“ – choreografie v disciplíně Street Show formace – Extraliga (děti od 8 let do 11 let) přivezla do Liberce 2. místo. Choreograf – Denisa Sýkorová a Stázka Ryumkina.
„KONEC DOBRÝ VŠECHNO DOBRÝ“ – choreografie v disciplíně Street Show formace – II. liga (děti od 8 let do 11 let) si vytančila 2. místo. Choreograf – Nikola Lukešová, Martina Rozkovcová, Katka Bartoňová.
 „PRODÁNO DÁMĚ V ČERVENÉM“ – choreografie v disciplíně Street Show formace – Extraliga (junioři od 11 let do 15 let) si vytančila 5. místo. Choreograf – Honza Kopáčik a Klára Josieková.

Start typing and press Enter to search