PRAŽSKÉ K.O. – 6X ZLATO, 5X STŘÍBRO, 4X BRONZ

 In Nezařazené

Na sobotní soutěž v Praze, kde se konala druhá ligová soutěž v sezóně, vyjelo z Taku 61 tanečníků. Lektoři, rodiče i sourozenci fandili a podporovali všechny účastníky a dovedli je ke krásným výkonům a umístění.

V hiphopovém bloku starotvali junioři se svou malou formací 7G a získaly 1. místo (tanečníci Baudysová Z., Švébišová B., Pokorná D., Táborská A., Štrynclová L., Bočková Z., Nevyhoštěná Pavla). Dospělá kategorie s názvem H.S.C. získala 1. místo (tanečníci Sýkorová B., Hrubanová L., Šťastná A., Prokopová K., Horčičková M., Teichmannová S., Koutník M.). O obě skupinky jsou pod vedením lektora Honzi Kopáčika. V disciplíně DUO startovali tři páry. Hrubanová Lucka a Šťastná Anna skončily ve finále na 5. místě, Netolická Nina a Rutkovský Vojtěch na 8. místě a Pokorná Dáša s Táborskou Annou na 13. místě. V sĺech zabojoval Rutkovský Vojtěch za muže a získal 3. místo, za ženy Konopíková Lucka, která také vytančila 3. místo a zároveň v BATTLU skončila na 34. místě z 84zůčastněných.

Odpoledne se utkali „Diskaři“, první blok odstartovaly malé skupinky. V mini kategorii jsme zabojovali se skupinkou PLAMÍNCI (tanečníci Češková M, Štěpánková B., Valentová E., Tomčíková B., Sudková E., Malinská E., Hanusová K.) a pod vedením Sýkorové Deny a Báry získaly 1. místo. V dětské kategorii měla na starosti choreografii TROPICOCO (tanečníci Hlubůčková N., Mikešová R., Hartmanová E., Chrastecká A., Plechatá K., Javůrková B., Přívratská K.) trenérka Lukešová Niky a Pokorná Šárka, holky si vytančily 1. místo. Niky Lukešová, Šárka Pokorná a Kája Prokopová postavily v juniorské kategorii dvě choreografie. CHIQUITAS (tanečníci Housová K., Vacková K., Knapová D., Zelinková V., Koudelková M., Brandová T., Dalecká A.) získaly ve finále 2. místo. A.R.M.Y. DIVAS (tanečníci Straková S., Nevečeřalová A., Jandejsková B., Havelková L., Kalinová K.) pro nemoc holky startovaly jen v pěti a i tak se umístily na krásném 7. místě.

Další disciplínou byla dueta. V mini kategorii startovalo za Takt duo Češková Míša se Štěpánkovou Bárou a za svůj výkon obsadily 2. místo. V dětech startovala dueta dvě. Na 1. místě se umístila Štěpánková Magdaléna s Vackovou Terkou a na 3. místě skončila Delišová Anička s Pivoňkovou Terezkou. V juniorech tančila také dvě dueta a skončila v tomto pořadí. 8. místo Housová Kateřina a Vacková Kateřina, 20. místo Dušánková Šarlota s Havelkovou Lenkou. Za dospělou kategorii startovala poprvé Lazurová Adéla spolu s Volfovou Josefínou, za první svou jízdu obsadily 13. místo.

Na závěr dne se utkala sóla. V dětské kategorii třídy A se dařilo takto, Klesalová Amálka, 2. místo, Plechatá Klára 3. místo, Hartmanová Ella 6. místo, Štěpánková Magdaléna 11. místo a Javůrková Bára 13. místo. V kategorii B obsadila 5. místo Pivoňková Terka, 8. místo Preibisch Natálka, 11. místo Přívratská Karolína, 25. místo Kleinerová Nela, 34. místo Přívratská Klára a 46. místoKabešová Amálka. V juniorech třídy A tančila Dalecká Anna a přivezla 6. místo a Jandejsková Bára, která si vytančila 18. místo. Ve třídě B vytančila nádherné 1. místo Knapová Denisa, 2. místo získala Zelinková Veronika a 11. místo Hnyková Karolína. V kategorii C slavila 2. místo Řezáčová Anetka, 17. místo Svatošová Eliška a 27. místo Horychová Eliška, pro kterou byla soutěž premiéra.

VÝSLEDKY HIP HOP

SOLO

Rutkovský Vojtěch HVK A 3/3
Konopíková Lucie HVK A 3/14

DUO

Hrubanová Lucie HVK A 5/21
Šťastná Anna
Netolická Nina HVK A 8/21
Rutkovský Vojtěch
Pokorná Dagmar HVK A 13/21
Táborská Anna

MALÁ SKUPINKA

Baudysová Zuzana JVK MIX 1/3
Švébišová Barbora
Pokorná Dagmar
Táborská Anna
Štrynclová Lucie
Bočková Zuzana
Nevyhoštěná Pavla
Sýkorová Barbora HVK A 1/2
Hrubanová Lucie
Šťastná Anna
Prokopová Karolína
Horčičková Michaela
Teichmanová Sára
Koutník Michal

BATTLE

Konopíková Lucie HVK A 34-37/84

VÝSLEDKY DISCO DANCE

SOLO

Klesalová Amálie DVK A 2/17
Plechatá Klára DVK A 3/17
Hartmanová Ella DVK A 6/17
Štěpánková Magdaléna DVK A 11/17
Javůrková Barbora DVK A 13/17
Pivoňková Tereza DVK B 5/62
Preibisch Natálie DVK B 8/62
Přívratská Karolína DVK B 11/62
Kleinerová Nela DVK B 25/62
Přívratská Klára DVK B 34-35/62
Kabešová Amálie DVK B 46-48/62
Dalecká Anna JVK A 16/41
Jandejsková Barbora JVK A 18-19/41
Knapová Denisa JVK B 1/26
Zelinková Veronika JVK B 2/26
Hnyková Karolína JVK B 11/26
Řezáčová Aneta JVK C 2/36
Svatošová Eliška JVK C 17/36
Horychová Eliška JVK C 27-29/36

DUO

Štěpánková Barbora MINI 2/5
Češková Michal
Štěpánková Magdaléna DVK A 1/20
Vacková Tereza
Delišová Anička DVK A 3/20
Pivoňková Tereza
Housová Kateřina Magdaléna JVK A 8/34
Vacková Kateřina
Dušánková Šarlota JVK A 20/34
Havelková Lenka
Lazurová Adéla HVK A 13/22
Volfová Josefína

MALÁ SKUPINKA

Češková Míša MINI 1/2
Štěpánková Barbora
Valentová Emma
Sudková Emilia
Tomčíková Berenika Ella
Malinská Ema
Hanusová Kristýna
Hlubůčková Nela DVK A 1/11
Mikešová Rozálie
Hartmanová Ella
Chrastecká Adéla
Přívratská Karolína
Plechatá Klára
Javůrková Barbora
Housová Kateřina Magdaléna JVK A 2/11
Vacková Kateřina
Knapová Denisa
Zelinková Veronika
Koudelková Martina
Brandová Tereza
Dalecká Anna
Straková Sára JVK A 7/11
Nevečeřalová Adéla
Jandejsková Barbora
Havelková Lenka
Kalinová Karolína

Start typing and press Enter to search