PRVNÍ LIGOVÁ SOUTĚŽ, 4X ZLATO, 5X STŘÍBRO, 2X BRONZ

 In Nezařazené

Krásná nadílka umístění z Tábora. Hned na první soutěži nám děti a jejich lektoři přináší tolik krásných pocitů z výkonů, postupů, semifinálí, finálí a medailí.

Všichni do jednoho ukázali, že umí makat a co víc, že umí táhnout za jeden provaz, podpořit takťáckého kamaráda, zatleskat si navzájem a mnohdy i ostatním týmům.

Na nedělní soutěž odjelo celkem 53 tanečníků z Taktu a už v ranním hiphopovém bloku cinkaly medaile. Junioři se svou malou formací 7G získaly 1. místo (tanečníci Baudysová Z., Švébišová B., Pokorná D., Táborská A., Štrynclová L., Bočková Z.). Dospělá kategorie s názvem H.S.C. získala 2. míso (tanečníci Sýkorová B., Hrubanová L., Šťastná A., Prokopová K., Horčičková M., Teichmannová S., Koutník M.). O obě skupinky se choreograficky postaral Honza Kopáčik. Duo Pokorná Dáša a Táborská Anna skončily ve finále na 6. místě.

Odpolední blok ve stylu Disco Dance odstartovaly malé skupinky. V mini kategorii tančilo sedm miňátek se sestavou PLAMÍNCI (tanečníci Češková M, Štěpánková B., Valentová E., Tomčíková B., Sudková E., Malinská E., Hanusová K.) a pod vedením Sýkorové Deny a Báry získaly 1. místo. V dětské kategorii měla na starosti choreografii TROPICOCO (tanečníci Hlubůčková N., Mikešová R., Hartmanová E., Chrastecká A., Plechatá K., Javůrková B.) trenérka Lukešová Niky a Pokorná Šárka, holky si vytančily 1. místo. Niky Lukešová, Šárka Pokorná a Kája Prokopová postavily v juniorské kategorii dvě choreografie. CHIQUITAS (tanečníci Housová K., Vacková K., Knapová D., Zelinková V., Koudelková M., Brandová T.) jsou mladší tanečnice a získaly ve finále 6. místo. A.R.M.Y. DIVAS (tanečníci Straková S., Volfová S., Knapová L., Nevečeřalová A., Jandejsková B., Havelková L., kalinová K.) jsou starší juniorky, které přivezly do Liberce 2. místo.

Dalším želízkem v ohni byla dueta. V mini kategorii startovalo za Takt duo Češková Míša se Štěpánkovou Bárou a očička jim zářila při přebírání medailí za 2. místo. V dětech startovala dueta dvě. Na 2. místě se umístila Delišová Anička s Pivoňkovou Terezkou a za nimi na 3. místě skončila Štěpánková Majda s Vackovou Terkou. V juniorek tančila dueta čtyři a skončila v tomto pořadí. 2. místo Řezáčová Aneta a Volfová Antonie, 7. místo Knapová Lucka se Strakovou Sárou, 11. místo obsadila Housová Kačka a Vacková Kačka, 13. místo Dušánková Šarlota s Havelkovou Lenkou.

Třetím blokem byla sóla. V dětské kategorii třídy A převzala zlatou medaili Plechatá Kláda, 3. místo obsadila Klesalová Amálka, 9. místo Hartmanová Ella, 14. místo Javůrková Bára a 17. místo Štěpánková Majda. V kategorii B obsadila 8. místo Pivoňková Terka, 24. místo Kabešová Amálka, 28. místo Preibisch Natálka a 30. místo Kleinerová Nela. V juniorech třídy A tančila Jandejsková Bára a vytančila si 12. místo. Ve třídě B vytančila nádherné 2. místo Knapová Deniska, 4. místo získala Zelinková Verča a 12. místo Hnyková Kája. V kategorii C slavila 5. místo Řezáčová Anetka a 18. místo Svatošová Eliška. Za dospěláky vystartovala Lazurová Adéla, která obsadila 15. místo.

VÝSLEDKY HIP HOP

DUO
Pokorná Dagmar HVK A 6/11
Táborská Anna
MALÁ SKUPINKA
Baudysová Zuzana JVK MIX 1/2
Švébišová Barbora
Pokorná Dagmar
Táborská Anna
Štrynclová Lucie
Bočková Zuzana
Sýkorová Barbora HVK A 2/2
Hrubanová Lucie
Šťastná Anna
Prokopová Karolína
Horčičková Michaela
Teichmanová Sára
Koutník Michal

 

VÝSLEDKY DISCO DANCE

SOLO
Plechatá Klára DVK A 1/18
Klesalová Amálie DVK A 3/18
Hartmanová Ella DVK A 9/18
Javůrková Barbora DVK A 14/18
Štěpánková Magdaléna DVK A 17/18
Pivoňková Tereza DVK B 8/48
Kabešová Amálie DVK B 24/48
Preibisch Natálie DVK B 28/48
Kleinerová Nela DVK B 30/48
Jandejsková Barbora JVK A 12/35
Knapová Denisa JVK B 2/22
Zelinková Veronika JVK B 4/22
Hnyková Karolína JVK B 12/22
Řezáčová Aneta JVK C 5/26
Svatošová Eliška JVK C 18/26
Lazurová Adéla HVK A 15/30
DUO
Štěpánková Barbora MINI 2/4
Češková Michal
Delišová Anička DVK A 2/15
Pivoňková Tereza
Štěpánková Magdaléna DVK A 3/15
Vacková Tereza
Řezáčová Aneta JVK A 2/27
Volfová Antonie
Knapová Lucie JVK A 7/27
Straková Sára
Housová Kateřina Magdaléna JVK A 11/27
Vacková Kateřina
Dušánková Šarlota JVK A 13/27
Havelková Lenka
MALÁ SKUPINKA
Češková Míša MINI 1/2
Štěpánková Barbora
Valentová Emma
Sudková Emilia
Tomčíková Berenika Ella
Malinská Ema
Hanusová Kristýna
Hlubůčková Nela DVK A 1/6
Mikešová Rozálie
Hartmanová Ella
Chrastecká Adéla
Plechatá Klára
Javůrková Barbora
Straková Sára JVK A 2/9
Volfová Antonie
Knapová Lucie
Nevečeřalová Adéla
Jandejsková Barbora
Havelková Lenka
Kalinová Karolína
Housová Kateřina Magdaléna JVK A 6/9
Vacková Kateřina
Knapová Denisa
Zelinková Veronika
Koudelková Martina
Brandová Tereza

Start typing and press Enter to search