TAKT cheerleaders na Roller Coaster CUP 2018

 In NOVINKY A REPORTY

Čtvrtý ročník soutěže Roller Coaster Cup 2018 se konal v sobotu 24. 3. 2018 v hale TJ Královka na Pražské Letné, v blízkosti kolotočů a horských drah matějské poutě.

I v letošním roce byla otevřena disciplína Performance Freestyle, kde měl TAKT zastoupení ve dvou kategoriích – junior a senior. Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy a zároveň do ECU European Cheer League.

Atmosféra v hale a podpora diváků pomohla vyhecovat tým k super výkonům a tak nám juniorky přivezli do Liberce 2. místo, seniorky 3. místo. Juniorský tým trénuje pod vedením Báry Čejchanové a Petry Beníškové, seniorský tým má pod křídly Petra Beníšková.

Juniorky startovaly s choreografií v tomto složení, Borovcová Kateřina, Folková Kateřina, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Jahnová Michaela, Koloušková Adéla, Volštátová Vanesa, Kalinová Michaela, Zelená Markéta, Kotková Natálie.

Seniorky vyjely s choreografií  ve složení, Beníšková Petra, Čejchanová Barbora, Čejchanová Lucie, Fencková Barbora, Karlová Adéla, Krejsová Nicola, Posadovská Kristýna, Zálabská Eliška, Dušková Barbora, Vodrážková Markéta.

Holky mají před sebou MČR, které se koná 12. 5. 2018 a je postupovou soutěží na  European Cheerleading Championships.

Start typing and press Enter to search