TAKT Liberec přivezl zlato ze SPIRIT CHEER CUP!!!

 In Nezařazené

TAKT Liberec přivezl zlato ze SPIRIT CHEER CUP

SPIRIT CHEER CUP je mezinárodní otevřená soutěž v cheerleadingu, která se konala 21. 11. 2015 v TJ Lokomotiva Plzeň. Podtitulem a tématem této soutěže pro rok 2015 byl „starověký Egypt“. V porotě zasedlo 10 certifikovaných porotců v oblasti cheer i dance z několika evropských zemí i USA.

Na soutěž se přihlásilo přes 800 soutěžících z 25 týmů, kteří předvedli 200 soutěžních choreografií! TAKT vyslal 19 svěřenců a soutěžil se čtyřmi choreografiemi.

Celým dnem prováděla moderátorka ČT Sport Markéta Srbová.

Spestřením soutěže byla Egyptská show CNCT Masters, prostorná warm up zónu s airtackem, Varsity cheer shop, Face PAINTING pro děti, ateliér Fotozamoment, On-line přenos na TVCOM, facebook streaming.

TAKT přivezl zlato v disciplíně Team Freestyle Pom Senior. Tuto choreografii sestavila trenérka Petra Beníšková a tanečnice zabodovaly v tomto složení Čejchanová Lucie, Fencková Bára, Konečná Lucie, Ledvinková Patricie, Rezlerová Nikola, Serbusová Natálie, Voháňková  Iveta, Klimešová Kateřina. Bronzové umístění se podařilo získat v disciplíně

Team Freestyle Pom Senior. Choreografky Fencková Bára a Sýkorová Deny dovedly k tomuto umístění svou skupinku v tomto složení Dušková Barbora, Folková Kateřina, Holanová Sarah, Hurdálková Eliška, Kárlová Adéla, Košáková Marcela, Kričfalušij Kamila, Vodrážková Markéta, Volštátová Vanesa, Koloušková Adéla.

Doubles Freestyle Pom obsadilo duo Vodrážková Markéta a Hurdálková Eliška, za svůj výkon obsadily 6.místo.

TAKT poprvé startoval s choreografii TAKT ONE v disciplíně Partner Stunt. Duo Fencková Bára a Peška Roman si za svou dřinu a píli přivezli 6.místo.

Doubles Freestyle Pom
Vodrážková Markéta JUNIOR 6/12
Hurdálková Eliška
Partner Stunt
Fencková Barbora SENIOR 6/7
Peška Roman
Team Freestyle Pom
Dušková Barbora JUNIOR 3/6
Folková Kateřina
Holanová Sarah
Hurdálková Eliška
Kárlová Adéla
Volštátová Vanesa
Koloušková Adéla
Košáková Marcela
Kričfalušij Kamila
Vodrážková Markéta
Čejchanová Lucie SENIOR 1/4
Fencková Bára
Konečná Lucie
Ledvinková Patricie
Rezlerová Nikola
Serbusová Natálie
Voháňková Iveta
Klimešová Kateřina

Start typing and press Enter to search