TAKT učil v Čechách i v zahraničí

 In Nezařazené
Během letních prázdnin se pár lektorů vypravilo učit i na jiná soustředění než na ta naše
Navštívili jsme polskou Sklářskou Porebu, kam nás pozvala polská taneční skupina Shock Dance a středočeské Horní Bradlo, kde měla své letní soustředění taneční skupina AT Studio Domino.
I přes to, že nás taneční skupina Shock Dance poptala na poslední chvíli a právě probíhala TAKT taneční škola, vyrazily ve středu 19.8. Nelča Forejtová (specializace moderna) a Euniká Rucká (specializace hip hop) do Sklářské Poreby na Shock Dance Summer Camp. Holky odučily každá 3 lekce a moc si to pochvalovaly. Tímto bychom TS Shock Dance chtěli moc poděkovat za skvělé přijetí a atmosféru. Snad se budeme moci těšit na další spolupráci
Ihned po skončení TAKT taneční školy jsme se opět vydaly učit – ale pouze modernu v zastoupení Nelči Forejtové a Kačky Palátové. Tentokrát do krásné české vesnice Horní Bradlo, kam nás pozvalo AT Studio Domino. Strávily jsme tu celý víkend a byly jsme nadšené. Úžasní lidé, báječné prostory a hlavně chuť tančit – i když jsme se na lekci téměř zničily, tanečníci nám opět dodali energii . Moc děkujeme, byl to úžasný zážitek a budeme se těšit opět nashledanou příští rok.

Start typing and press Enter to search