Výsledky z Ligy 10.10.2009

 In Nezařazené
První ligová soutěž v taneční sezóně se konala v sobotu 3.10.2009 v Ústí nad Labem.
Přivezli jsme si celkem 18 MEDAILÍ  !
Všem tanečníkům gratulujeme a držíme pěsti v soutěži, kterou pořádá TAKT v sobotu 10. 10. v Liberci (Bývalé Colosseum – Nové Pavlovice).
Přivezli jsme si 1. místo v malé juniorské skupince. Zásluhu na tomto výsledku má především choreograf Honza Kopačík a tanečníci Čížková, Brandejská, Kvapilová, Lukešová, Ogurčáková, Raulímová, Rozkovcová. Dalším velkým úspěchem bylo 3.místo v malých skupinkách dětské kategorie, kterou postavila Sýkorová Denča. V této skupince tančí Hrubá, Jansová, Motyčková, Pidaničová, Pleštilová, Pokorná, Sýkorová.
Po skupinkách přišla sólová řada. Zde si vytančila Nita Kruezi 1.místo v juniorské kategorii třídy C. Kačka Třmínková si v teplotách vytančila 2.místo v hlavní věkové kategorii třídy B. Ostatní tanečníci si také vedli dobře a na své výsledky se mohou podívat v tabulce.
V duetkách se nám také zadařilo. Chvalkovská a Karpíšková se radovaly z 1.místa juniorské kategorie třídy B. Naši nejmenší tanečníci v MINI kategorii Jahodová a Smutná přivezli do Liberce 4.místo.

Start typing and press Enter to search