Disco Dance a Hip Hop Liga – Plzeň 2015

 In Nezařazené

První ligová soutěž v taneční sezóně 2015/2016

Podzimní CZECH DANCE MASTERS byla zahájena v Plzni v kulturním domě Peklo. Dopoledne proběhla kola Hip Hopová a odpoledne až do pozdních večerních hodin se tančilo Disco Dance.

Taneční skupinu TAKT zastupovalo 29tanečníků, 8sólistů, 6duet a 2malé skupinky.

Hned ráno si děti odvážely medailová umístění. Dueta Palánová Kačka a Zelinková Verča  získaly stříbrné místo, Jandejsková Bára a Picková Niky bronzové místo. Za super výkon je pochválil také jejich trenér Honza Kopáčik.

V Disco Dance se začalo malými skupinkami. TAKT obsadil do dětské kategorie hned dvě choreografie. Obě skupinky zajely opravdu velkou jízdu. KNOFLÍKAČKY pod vedením Báry Sýkorové skončily na 9.místě, tanečnice – Brandová T., Brožková M., Dušánková Š., Hartmanová E., Javůrková B., Jonešová N., Plechatá K.. LAMBADA MIX! pod vedením Niky Lukešové obsadila 6.místo, tanečnice – Dalecká A., Jandejsková B., Housová K., Picková N., Sivulková V., Vacková K., Vodičková M..

Duetka v dětské kategorii to také pěkně rozjela. Vacek Míša a Zelinková Verča ve finále získali 4.místo z 20ti zúčastněných, Housová Kačka a Vacková Kačka v semifinále na 10.místě. Juniorské dueto Smutná Adéla a Volfová Josefína si vytančily 10.místo ze 33ti přihlášených. Hlavní věková kategorie měla také své zastoupení, Bucharová Terka a Vinklářová Verča získaly 4.místo.

Poslední na řadu šli sólisté. V dětské kategorii třídy A se do finálové skupinky dostala Volfová Tonička a přivezla si 6.místo, v kategorii třídy B skončila na 15.místě Dalecká Anička. V juniorské kategorii bylo obsazení ve třídě A, B a C. V kategorii A se dostala do finále Čejchanová Bára a radovala se z 5.místa ze 44ti tanečnic, čerstvé juniorky Straková Sára 17.místo a Řezáčová Anetka 24.místo. Ve třídě B si zatančila Hellerová Sophia a získala 12.místo. Ve třídě C poprvé startovala Kroupová Lucie a získala 8.místo ze 43spolutanečnic. Hlavní kategorii zastoupila Prokopová Karolína, která si odvezla 7.místo.

Za první výkony děkujeme nejen tanečníkům, ale všem trenérům – Prokopová Kája, Beníšková Petra, Sýkorová Bára, Sýkorová Denisa, Lukešová Niky a Kopáčik Honza.

Další soutěž nás čeká v sobotu 17.10. v Praze.

HIP HOP

DUO
Palánová Kateřina DVK A 2/4
Zelinková Veronika
Jandejsková Barbora DVK A 3/4
Picková Nikola

DISCO DANCE

SOLO
Volfová Antonie DVK A 6/13
Dalecká Anna DVK B 15/44
Čejchanová Barbora JVK A 5/44
Straková Sára JVK A 17-18/44
Řezáčová Aneta JVK A 24/44
Hellerová Sophia JVK B 12/25
Kroupová Lucie JVK C 8/43
Prokopová Karolína HVK A 7/37
DUO
Vacek Michal DVK A 4/20
Zelinková Veronika
Housová Kateřina DVK A 10/20
Vacková Kateřina
Smutná Adéle JVK A 10/33
Volfová Josefina
Bucharová Tereza HVK A 4/12
Vinklářová Veronika
MALÁ SKUPINKA
Dalecká Anna DVK A 6/9
Jandejsková Barbora
Housová Kateřina
Picková Nikola
Sivulková Veronika
Vacková Kateřina
Vodičková Markéta
Brandová Tereza DVK A 9/9
Brožková Michaela
Dušánková Šarlota
Hartmanová Ella
Javůrková Barbora
Jonešová Natálie
Plechatá Klára

Start typing and press Enter to search